Silent Hill Downpour | Solucja

Pleasant River

Po wyjściu z kanałów skręć w prawo i udaj się do parku, gdzie znajdziesz FIRST AID KIT, PISTOL BULLETS oraz SHOTGUN SHELLS. Idź dalej ulicą. Po lewej na chodniku będzie klatka z ptakiem (3), którego wypuść. Po minięciu zakrętu po lewej wejdź do domu i po schodach na górę. W pokoju na środku będzie stół z mapą. Zapal świece. Dostaniesz kolejne zadanie:

LOCATE THE SHADOW SIGILS ON THE MAP

W tymże pokoju znajdziesz SOUL-EYE TRINKET, który umieść w czymś w rodzaju świecznika na szafce. Na mapie pojawi się symbol. Wyjdź z budynku i udaj się do klatki, z której wypuściłeś/aś ptaszka; po lewej od niej między pudłami znajdziesz FOUR TRINKET. Udaj się teraz z powrotem w kierunku mostu. Przed nim skręć na ścieżkę po prawej. Pod mostem będzie apteczka FIRST AID KIT, idź Rice St. w prawo od wejścia na nią i podejdź po lewej do vana. Otwórz jego bagażnik i weź FREEDOM PAINTING oraz SHOTGUN. Idź dalej drogą, po prawej będzie siatka z otwartą bramą, gdzie znajdziesz apteczkę FIRST AID KIT. Zejdź po drabinie i weź wędkę FISHING ROD (Normal). Udaj się teraz z powrotem do metra i wyjdź Chastain Heights, dalej na piechotę do Pearl Creek. Daj bezdomnemu wędkę.

Zadanie: FIND A FISHNG ROD FOR THE BEGGER - zakończone.

On znowu zaznaczy ci na mapie. Zwiedź stację dogłębnie. Obok niego na skrzyni jest "świecznik", do którego włóż Enlightenment Trinket, a otrzymasz ENLIGHTENMENT TOKEN. Wyjdź ze stacji i udaj się do Art. Gallery, połóż znalezione obrazy i ułóż układankę. Murphy stwierdzi, że to mapa.

Zadanie: FIND THE MISSING PAINTINGS - zakończone

Udaj się na cmentarz przy St. Maria's metrem do Pleasant River. Wyjdziesz z kanału na Rice St., udaj się w kierunku Brite St. i przed barykadą skręć w prawo. W alejkach ustaw Four Trinket, aby otrzymać FOUR TOKEN. Idź dalej na cmentarz, gdzie wejdź do otwartej krypty po prawej i zejdź po drabinie

UNLOCK THE CRYPT'S SECRET

Na ścianie będzie układanka, którą masz ułożyć według tego co widziałeś na mapie. Otworzą się drzwi i będzie Weeping Bat. Przejdź dalej i zwiedź dokładnie katakumby, aby znaleźć apteczkę FIRST AID KIT oraz SHOTGUN SHELLS. Znajdziesz tam także TOMAHAWK.

Zadanie: UNLOCK THE CRIPT'S SECRET - zakończone.

Udaj się metrem Pleasent River i na ulicę Rice St. Wejdź do drugiego domu po lewej. Wejdź do drugiego pokoju po lewej i na biurku znajdziesz zdjęcie PHOTO. Na górze w sypialni na łóżku znajdziesz notatkę FUNERAL ANNOUNCEMENT; będzie tam także sejf. W rogu pokoju będzie urna URN. Dostaniesz kolejne zadanie:

SCATTER THEIR ASHES AT THEIR SPECIAL PLACE

Wyjdź na zewnątrz i udaj się do przejścia między domami, skręć w lewo i idź na molo. Po lewej pod koniec mola znajdziesz ławkę z napisem "forever", gdzie rozsyp popioły. Na ławce pojawią się cyfry: 16814.

Zadanie: SCATTER THEIR ASHES AT THEIR SPECIAL PLACE - zakończone.

Wróć z powrotem do tego domu i otwórz sejf, gdzie znajdzie COLT.

FIND THE MISSING GIRL

Udaj się do stacji metra Christain Heights i dalej do Pearl Creek, ale nie metrem, gdyż stacja Pearl Creek jest zablokowana. Pomiędzy budynkami na rogu Cook St. i Landsdale Ave. znajdziesz miejsce do umieszczenia Healing Trinket - otrzymasz HEALING TOKEN. Udaj się na północnozachodni róg skrzyżowania, gdzie przy wejściu ze schodami do budynku znajdziesz plakat o zaginionej dziewczynce, a przy latarni w pudełku śniadaniowym z żółtą wstążką notatkę HUGS AND KISSES. Ogólne masz teraz podążać za wstążkami: żółta - skręć w lewo, czerwona - w prawo \ niebieska - skręć w prawo, czerwona - prosto.

FOLLOW THE GIRL'S TRAIL HOME

Idź dalej prosto, przeciśnij się między beczkami i dalej przejściem do ulicy. Podążaj za wstążkami. W końcu dojdziesz do pomostów. Idź na koniec jednego, gdzie znajdziesz klucz KEY.

Zadanie: FOLLOW THE GIRL'S TRAIL HOME - zakończone.

Zadanie: FIND THE MISSING GIRL - zakończone.

Dostaniesz nowe zadanie:

FIND THE GIRL'S HOME

Podjedź do Rice St. prosto, gdzie po prawej przy blokadzie znajdziesz ptaszka w klatce (4). Idź teraz w kierunku zwodzonego mostu Udaj się teraz do domu na Lamon Street. Wejdź do budki przy moście i weź HARMONY 2nd PART, zejdź teraz na dół i przejdź drugimi drzwiami na pomosty poniżej, gdzie znajdziesz HARMONY 1st PART. Teraz podejdź do "świecznika" i ustaw je odpowiednio. Otrzymasz HARMONY TOKEN. Udaj się do domu przy Brite St., aby na mapie ułożyć zdobyte tokeny. Gdy je ułożysz, otrzymasz DEVIL STATUE (broń).

Zadanie: LOCATE THE SHADOW SIGILS ON THE MAP - zakończone.

Udaj się do domu Lamon Street (ten z piwnicą, do której wchodziłeś/aś przez okno) na Lamon St. (obok kina). Wejdź na górę po schodach. Otwórz zamknięte drzwi przy pomocy znalezionego klucza. Znajdziesz tam na łóżku notatkę GOD FORGIVE ME.

Zadanie: FIND THE GIRL'S HOME - zakończone.

Udaj się do salonu, gdzie do tej pory drzwi były zamknięte, się otworzyły. Po drodze znajdziesz dwie apteczki FIRST AID KIT.

Udaj się na skrzyżowanie, gdzie zobaczyłeś/aś plakat o zaginionej dziewczynce. Wejdź przez uchylone drzwi do banku. Znajdziesz apteczkę FIRST AID KIT za ladami, na piętrze w pokoju dyrektora będzie FIRE AXE. Udaj się do piwnicy i wejdź do sejfu; włączy się alarm. Wróć na górę, gdzie spotkasz Screamer'a; jak go zabijesz otworzy się skrytka w sejfie. Znajdziesz tam apteczkę FIRST AID KIT. Idź z powrotem na górę i zabij kolejne 2 Screamer'y; na dole znajdziesz amunicję PISTOL BULLETS itd. Znajdziesz pistolet PISTOL, kolejna amunicja, 3 apteczki FIRST AID KIT. Robisz tak, aż alarm nie ucichnie. Wyjdź na ulicę>

Pójdź do Art Gallery Building, gdzie przed wejściem do niej stoi radio obok którego znajdziesz "bosak" FIRE POKER. Wróć z powrotem na Lansdale Ave i podejdź do budynku po prawej i ściągnij drabinę. Wejdź na górę i przez okno do budynku. Znajdziesz się w pokoju 302 z "The Room". Znajdziesz tam apteczkę FIRST AID KIT oraz pistolet COLT. Wróć na ulicę.

Udaj się na Rice St., gdzie obok kanału (wejścia do metra) skręć w prawo w wąskie przejście między siatką a budynkiem i udaj się do podświetlonych drzwi. Wejdź do środka, gdzie znajdziesz zwłoki więźnia, któremu ktoś wyrwał serce. Otrzymasz zadanie:

FIND THE MISSING HEART

Zejdź do piwnicy i znajdź zejście do kanałów po drabinie. Zejdź niżej i biegnij labiryntem; na skrzyżowaniu skręć w prawo i ponownie w prawo - idź za biciem serca. Weź serce HUMAN HEART i leć z powrotem do drabiny. Udaj się do ciała i włóż serce.

Zadanie: FIND THE MISSING HEART - zakończone.

Trup zniknie, znajdziesz apteczkę FIRST AID KIT. Wyjdź z budynku i ruszaj w stronę mostu. Wejdź do kontrolki po lewej i pociągnij dźwignię. Most zacznie się opuszczać.

Port District

Przejdź przez most, skręć w lewo i po lewej wejdź do domu. Znajdziesz tam pokój z lustrem i podejdź do lustra. Po jego drugiej stronie lustra jest Screamer, który atakuje ciebie w tym pokoju. Przy pomocy lustra zabij go. Teraz zrób:

1/ włącz lampkę
2/ otwórz szufladę
3/ włącz TV
4/ pokręć obrazem
5/ zapal świecę

Gdy to zrobisz lustro się stłucze. W pomieszczeniu znajdziesz 2 apteczki FIRST AID KIT oraz 2 opakowania amunicji. Weź ze środka dużego pokoju notatkę SILENT HILL PSYCHIATRIC. Wyjdź na ulicę. [Na podwórku tego domu jest beczka ze świecami, wykop przy niej Aglaophotis]*. Idź dalej ulicą, miń wejście do metra i na końcu pomostu znajdziesz ostatniego ptaszka BIRDCAGE 5/5.

Zadanie: SET ALL OF THE BIRDS FREE - zakończone.

Jest to ostatnie miejsce, z którego możesz jeszcze wrócić do Silent Hill, jeżeli czegoś nie zrobiłeś/aś.

Udaj się na łódkę i użyj klucza, aby ją uruchomić. Na łódce pojawi się oficer Anne Cunningham....

Zadanie: ESCAPE FROM SILENT HILL - zakończone.


* tylko przy ponownym przejściu gry; potrzebne do jednego z zakończeń.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]


Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408