Silent Hill Downpour | Solucja

Exploring Hillside

Wyjdź na parking i idź drogą w dół na parking. Wejdź do budynku przy parkingu. W środku znajdziesz sejf. Możesz użyć jednego z następujących kodów: 171678 (daje Nailgun oraz Double-Sided Axe), 353479 (Colt oraz Baseball Bat) lub 911977 (Rifle oraz Golf Club). Jak użyjesz kodu, to będzie on działał na pozostałe sejfy w tej grze, które powinny być od teraz już otwarte.

Przejdź przez dziurę w ścianie na ulice. Idź prosto i skręć w lewo przy oświetlonym latarnią budynku. Udaj się na tył budynku, gdzie przy wejściu do budynku znajdziesz apteczkę FIRST AID KIT. i zejdź po schodach na dół. [Weź łopatę opartą o beczkę przy garażach i wróć z powrotem na tył budynku. Przy beczce ze świeczkami zacznij kopać, aby zdobyć RADIO.]*

Za garażem skręć w prawo. Przejdź przez podwórko i wyjdź na ulicę. Udaj się na Campbell St. i podejdź do pierwszego domu. Wejdź na podwórku. Wejdź do niego przez małe podświetlone okienko w piwnicy. Znajdujący się w niej sejf będzie on otwarty - Nailgun Ammo. Gdy podejdziesz do zamkniętej kraty,, usłyszysz płacz. Udaj się na górę po schodach. Włącz telewizor, aby otworzyć zamkniętą kratę w piwnicy. Zejdź ponownie na dół. Na kanapie znajdziesz pistolet COLT. Uważaj, bo zaatakuje cię nowy potwór - The Doll. Sprawa polega na tym, aby znaleźć stojącą lalkę i ją zabić, a nie atakujące cię cienie. Wyjdź na zewnątrz budynku, gdzie przy piaskownicy znajdziesz informację o zaginionym dziecku MISSING CHILD. Wyjdź na ulicę. Po przeciwnej stronie będzie wejście do metra, które okaże się nie zamknięte. Zejdź na dół, gdzie budce znajdziesz obraz SUNRISE PAINTING. Możesz pozwiedzać metro, ale nic tam ciekawego nie znajdziesz.

Udaj się w kierunku Police Station; otrzymasz nowe zadania:

STOP THE PATROL CARS oraz FIND THE POLICE DISPATCHER

Do komisariatu wchodzisz przez dziurę w ścianie od Mc Cammon St. Na podłodze znajdziesz policyjny raport POLICE REPORT. Przejdź po belce do następnego pomieszczenia.

Zadanie: FIND THE POLICE DISPATCHER - zakończone

Otrzymasz nowe zadanie:

IDENTIFY EACH PATROL CAR'S CALL NUMBER

W szafce na ścianie znajdziesz apteczkę FIRST AID KIT. Będzie tam także siekiera, którą użyj, aby otworzyć przejście do następnego pomieszczenia. Włącz radio. Na podłodze będzie notatka CRIME REPORT. Weź obraz ze skrzyni DESPAIR PAINTING. Wróć do poprzedniego pomieszczenia, gdzie przywołaj policyjne samochody. Rozwiązania zagadki jest na tablicy na ścianie obok: D375, C466, B557 i A648.

Zadanie: INDETIFY EACH PATROL CAR'S CALL NUMBER - zakończone; Zadanie: STOP THE PATROL CARS - zakończone

Udaj się na północ od Police Station, gdzie na ganku domu znajdziesz klatkę z ptakiem. Wypuść go: BIRDCAGE 1/5. Obok niego przy schodach będzie łopata.

SET ALL OF THE BIRDS FREE

Udaj się w kierunku metra i po lewej przejdź przez otwartą bramę (z tyłu Police Station). Po prawej przy beczkach znajdziesz na ziemi zdjęcie EVIDENCE 2. Teraz udaj się do drugiego budynku po lewej Lansdale Ave. Na jego tyłach znajdziesz drabinę, którą musisz ściągnąć przy pomocy "bosaku", który leży w głębi ogrodu przy ławce. [W ogrodzie będzie beczka ze świeczkami, przy której wykop Alien Toy]*. Wejdź po drabinie na górę, gdzie na balkonie na beczce znajdziesz kolejne zdjęcie EVIDENCE 1. Przejdź po kładce do drugiego budynku i wejdź do niego przez okno. W pokoju w szufladzie znajdziesz apteczkę FIRST AID KIT. Przejdź do następnego pomieszczenia. Przejdź przez drzwi na korytarz i wejdź po schodach. Udaj się do korytarza po prawej, gdzie po prawej na drzwiach będzie notatka DEAR SHITHEAD. Wejdź do tego mieszkania. W sypialni będzie wisiał na wiatraku sufitowym trup. Odsuń łóżko, aby znaleźć skrzynkę ze skradzionymi przedmiotami: MONEY BOX, LOCKET, WAR MEDAL, GOLD WATCH.

RETURN THE STOLEN ITEMS TO THEIR RIGHTFUL OWNERS

Wyjdź na korytarz i wejdź do mieszkania na przeciwko. Usłyszysz płacz kobiety. W salonie obok kuchni, na stole znajdziesz futerał od naszyjnika. Włóż do niego znaleziony Locket. Teraz kobieta się ucieszy. Przejdź przez drzwi do sypialni, gdzie usłyszysz tykanie. Podejdź do biurka pomiędzy oknami i nałóż na metalową rękę zegarek Golden Watch. Na stoliku przy ścianie znajdziesz Nailgun ammo. Wyjdź na korytarz i zejdź na dół, gdzie udaj się do mieszkania po prawej. Wejdź do pokoju po prawej, gdzie usłyszysz płacz dziecka. Podejdź do stolika przy łóżku pod oknem i połóż skarbonkę Money Box. Teraz udaj się do sypialni rodziców, gdzie w szufladzie znajdziesz amunicję. Wyjdź na korytarz i zejdź na parter, gdzie wejdź do mieszkania po lewej w korytarzu, gdzie będzie bujający się bujany fotel. Na wprost niego jest obraz, który zabierz WONDER PAINTING. Przejdź do sypialni, gdzie na stoliku włóż do futerału medal War Medal. Jeżeli wrócisz do pokoju złodzieja, który się powiesił, znajdziesz teraz na podłodze jego ubranie, które możesz założyć.

Zadanie: RETURN THE STOLEN ITEMS TO THEIR RIGHTFUL OWNERS - zakończone.

Udaj się do drzwi wyjściowych, gdzie po ich otworzeniu spotkasz ponowie listonosza.


Exploring Pearl Creek

FIND THE WAY TO THE RADIO STATION

Po rozmowie udaj się tam, gdzie poszedł listonosz; czyli w przejście po lewej. [Na podwórku przy beczkach z palącymi się świeczkami wykop Hyper Blaster]*. Idź dalej; po przeciwnej stronie ulicy znajdziesz notatkę MISSING GIRL. Idź dalej do barykady, przy której po lewej będziesz mógł się przecisnąć obok beczek. Na końcu podwórka w kartonie znajdziesz ENLIGHTENMENT TRINKET. Idź dalej i udaj się na północ Leymond Ave., gdzie po prawej stronie rozpadliska znajdziesz kopertę z zaznaczonymi cyframi. Udaj się z powrotem i wejdź w przejście między budynkami po lewej; przejdź pod wygiętą blachą i podejdź do kraty. Użyj znalezionego kodu: 827. W pomieszczeniu po prawej będzie obraz CERTAINTY PAINTING. Wróć z powrotem na ulicę.

Udaj się na ulicę Cook St. w prawo. Po prawej przy budynku znajdziesz automat ze słodyczami. Użyj pieniędzy, aby jeden kupić - CANDY BAR. Idź dalej, przy barykadzie w kartonie znajdziesz HEALING TRINKET. Idź teraz Laymond St. i wejdź do metra. Spotkasz tam bezdomnego HOMELESS MAN o imieniu Homer, który będzie chciał Ci dać mapę metra w zamian za jedzenie. Ponieważ masz już batonik, więc mu go daj.Otrzymasz mapę, która umożliwi Ci poruszanie się po mieście. Na razie masz dostęp tylko do dwóch stacji: Hillside i Pearl Creek. Otrzymasz od niego także nowe zadanie:

FIND A WARM COAT FOR THE BEGGER

Udaj się dalej, na prawo przy barykadzie na Brite St., obok banku znajdziesz artykuł RIOT NEWS. Po przeciwnej stronie przy skrzyżowaniu znajdziesz kolejną klatkę z ptakiem BIRDCAGE 2/5.


Udaj się w przejścia między Brite St. a Leymond Ave. W jednej z nich znajdziesz Weeping Bat; po jego zabiciu, na podwórku znajdziesz apteczkę FIRST AID KIT. Otwórz drzwi, których chronił i wejdź do środka. Znajdziesz się w Art Gallery. Przy kasie znajdziesz notatkę FENDERS FINE ART oraz FENDERS FINE ART 2 w kolejnym pomieszczeniu. Na biurku będzie kolejna notatka FENDERS FINE ART 3. Zejdź schodami na dół,  gdzie w piwnicy dostaniesz nowe zadania:

FIND THE MISSING PAINTINGS

Podejdź do stołu; powinienieś/aś mieć 4 zebrane obrazy. Na stole będą już 3 zdjęcia, jednak nadal brakuje Ci 2 zdjęć, które znajdziesz później.

FIND THE WAY TO THE RADIO STATION

Udaj się teraz przez Logan's Park do Centennial Building. W parce na ławce po prawej przy lampie znajdziesz latawiec CHILD'S KITE. Przejdź przez park, po drodze zbierając potrzebne Ci przedmioty. [Przy beczce wykop UFO].* Wyjdź przez bramę po drugiej stronie i skręć w lewo. Obok wielkiej bramy będą drzwi, przez które wejdź do środka.


* tylko przy ponownym przejściu gry; potrzebne do jednego z zakończeń.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]


Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408