Silent Hill Homecoming | Solucja

Rose Heights Cemetery


Rose Heights Cemetery Idź prosto do furtki i przejdź przez nią. Idź dalej korytarzem aż dojdziesz na cmentarz, Old Crypts. Na ławce na wprost znajdziesz mapę cmentarza Rose Heights Cemetery Map. Udaj się do East Garden. Po drodze spotkasz grabarza, który będzie zajęty swoją pracą. Ponieważ droga się nagle urywa, zeskocz na dół. Zaatakuje cię teraz "cmentarna hiena", czyli pies Feral. Po jego zabiciu, podejdź do fontanny, gdzie znajdziesz Odd Stone Plate oraz inskrypcję:

This fountain is hereby dedicated to the memory of Charlotte Borden by her loving parents.
Taken suddenly from a life yet fulfilled - Born... the rest is illegible.
Age 8 years old.
Inseperable, yet divided,
two halves of the same person,
in two places, now forever apart.

Wejdź na górę obok fontanny i w altance na ławce znajdziesz Health Drink. Furtka prowadząca do Bartlett Mausoleum jest zamknięta, a także druga brama, więc udaj się do Family Crypts North. Po przejściu przez kolejną furtkę, w drugiej po prawej krypcie znajdziesz SAVE PONT. Przejdź przez kolejną bramę i wejdź w drugą kryptę po lewej. Przejdź przez dziurę w ścianie do kolejnej krypty; znajdziesz się w Family Crypts Mid. W pierwszej po lewej krypcie znajdziesz Health Drink. Przejdź do krypty po drugiej stronie i przejdź przez dziurę w ścianie. Wyjdź ponownie na uliczkę i idź prosto do zamkniętej bramy. Wejdź do ostatniej krypty po prawej i przejdź przez dziurę w ścianie. Znajdziesz się w Founder's Row. Skręć w prawo. Po chwili zaatakuje cię Feral.

Idź do końca i przejdź przez bramę po lewej. Zeskocz na dół i przejdź przez dziurę w ścianie. Przejdź do następnego przejścia i wejdź do góry. Zejdź po schodkach. Znajdziesz się w Founders Garden. Nie schodź na razie niżej, tylko skieruj się w lewo i idź do końca, gdzie znajdzies Health Drink. Zejdź schodami na dół. Uważaj na kolejnego Feral. Udaj się bramą do West Garden. Wejdź po schodach na górę, gdzie na ścianie znajdziesz inskrypcję:

The Guardian that once was whole
Reveals the way that is shut
Two Halves on Twins Enshrined
Forever Split in Waters Divine

Once whole but now split in twain
Opens the way for souls to leave
Find the plates and release their pain
Once separate but now whole again.

Po jej przeczytaniu udaj się do ogrodu. Będzie tam kolejna fontanna z inskrypcją:

This fountain is hereby dedicated to the memory of Claire Borden by her loving parents.
Tragically lost moments after her twin sister died - Born.. the rest is illegible.
Age 8 years old.
Inseperable, yet divided,
two halves of the same person,
in two places, now forever apart.

oraz Strange Stone Plate. Odwróć się teraz o 180 stopni i idź prosto do bramy prowadzące do Front Entrance. Użyj znalezionych płytek Odd Stone Plate oraz Strange Stone Plate. Przejdź przez bramę na parking Parking Lot, a następnie na ulicę Main Street.

SHEPHERD'S GLEN TOWN, YUNKYARD

Shepherd's Glen, Yunkyard Idź Main Street do budynku policji S.G.P.D. Podejdź do niego i przed wejściem skręć w lewo. Na rogu przy śmietniku znajdziesz First Aid Kit. Wróć na ulicę i idź dalej. Spotkasz Elle Holloway, która po rozmowie z tobą zostawi ci Walkie Talkie. Wejdź zza tablicę, na której Elle wiesza zdjęcia zaginionych osób; znajdziesz tam kolejny dziecinny rysunek Child's Drawing (8/18) - Beware of he who took them - he goes by many names. The Bogeyman, the Shadowed One, but all are he, the same.. Idź do skrzyżowania i skręć w lewo, w River View Rd., i w pierwszą w prawo. Przejdź drewnianym tunelem do końca i dojdź do bramy w płocie. Przejdź przez nią i znajdziesz się na złomowisku, Outside Curtis' Shop, Yunkyard. Po prawej będzie dziura w płocie, przejdź przez nią. Obejdź budynek dookoła i przejdź przez wąską szczelinę w szopie. Idź dalej aż dojdziesz do drzwi prowadzących do wnętrza budynku. W środku spotkasz Curtis Ackers. Po rozmowie z nim, Alex otrzyma MK 23 Handgun. Teraz porozmawiaj z nim ponownie. Po zakończonej rozmowie przejdź na drugą stronę biurka Curtis'a i zbierz Basic Ranged Combat, amunicję Pistol Ammunition. W następnym pomieszczeniu znajdziesz mapę Junkyard Map oraz Health Drink, amunicję Pistol Ammunition, a także na ścianie będzie SAVE POINT. Przejdź przez drzwi obok save'a i wyjdź ponownie na podwórze. Wracaj z powrotem na ulicę. Po drodze zaatakuje cię Feral.

Gdy wyjdziesz na ulicę, zaatakuje cię ziejący potwór Smog. Wracaj dalej na cmentarz, a na wysokości komisariatu zaatakuje cię Feral. Obok tablicy z zaginionymi znajdziesz Pistol Ammunition. Udaj się ponownie do wejścia do komisariatu i skręć w lewo; tam gdzie była wcześniej apteczka będzie Pistol Ammunition.

ROSE HEIGHTS CEMETERY

Rose Heights Cemetery Udaj się na parking przed cmentarzem i dalej przez West Garden do Founders Garden. Zaraz po wejściu tam, wejdź po schodach po lewej na górę. Znajdziesz tam Pistol Ammunition. Teraz udaj się do Founders Row, a następnie dalej przez Family Crypts Mid i Family Crypts North do East Garden. Po drodze uważaj na psy Feral i Smog. Teraz wejście do Bartlett Mausoleum będzie otwarte.

Udaj się tam i wejdź do krypty. Na środkowej krypcie będzie zagadka-układanka. Rozwiązanie: musisz zrobić miejsce na wsunięcie długiego klocka z góry. Gdy to wykonasz, krypta się otworzy. Alex wyjmie z niej zegarek Broken Watch z napisem Forgive me. Nagle Alexa rozboli głowa....[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408