Silent Hill Homecoming | Solucja

Alchemilla Hospital


Alex Shepherd, lat 22, jest wieziony na łóżku szpitalnym do sali operacyjnej. Pielęgniarka, która go prowadziła, zostaje zabita na korytarzu przez jakiegoś potwora. W końcu Alex'owi udaje się uwolnić z pasów, którymi został przywiązany do łóżka. Teraz jego celem jest wydostanie się ze szpitala.

Przy podwójnych drzwiach znajdziesz notatkę A doctor's memo:

The patient in room 206 is scheduled to undergo a trans-orbital lobotomy tomorrow.
I've mandated that the following medications be doubled on the day of the procedure...

Przejdź do następnego pomieszczenia, a z niego przez kolejne podwójne drzwi na korytarz. Tam za kratą Alex spotka Josh'a Shepherd'a. Po drugiej stronie korytarza znajdziesz notatkę Missing patient bulletin:

Room 205, patient went missing, last seen in the day room after a condrontation with another...
[The rest of the message is blurred and illegible]

W korytarzu są tylko otwarte jedne drzwi, pojedyncze drzwi przy kracie po prawej. W pomieszczeniu na ścianie będzie podświetlana tablica ze zdjęciami rentgenowskimi. Na zdjęciu płuca będą cyfry: 624. Aby uzyskać kod do otworzenia zakratowanych drzwi, musisz znaleźć zdjęcie drugiego płuca. W pomieszczeniu na kontuarze znajdziesz notatkę Attention Staff:

Attention Staff:

Our security has been somewhat compromised- a patient used an X-Ray Film to write down the code for the security gate.
We have recovered the first half, but the second half is still missing.
Should you find the missing X-Ray piece be sure to notify the head of security immediately.

Na tablicy będzie mapa szpitala Map of The Hospital. Przejdź przez drzwi prowadzące na korytarz obok tablicy z mapą. Udaj się do pokoju 203. Na szafce znajdziesz Health Drink. Obok będzie notatka Page From an Incident Report:

... the patient proceeded to leap through the window and then ravaged the adjacent room.
The patient was not responsive to verbal commands. Three staff members eventually subdued the patient.
The patient entered a catatonic state and stopped responding to outside stimuli.
Restraints were unnecessary during the following week's electroshock therapy sessions.

Obejrzyj inkubatory; w środkowym znajdziesz spaloną lalkę. Przez wybite okno w ścianie przeskocz do pokoju 204. Na ścianie po lewej na podświetlanej tablicy znajdziesz zdjęcie drugiego płuca X-Ray Film.
Na stoliku znajdziesz notatkę-manual, dotyczącą walką broniami ręcznymi Basic Weapon Combat:

Weź je i wracaj do pomieszczenia z poprzednimi zdjęciami. Znalezione zdjęcie przyczep obok zdjęcia drugiego płuca i otrzymasz cały kod: 624872. Wyjdź na drugi korytarz i otwórz bramę prowadzącą do chłopca, który po jej otworzeniu ucieknie. Na podłodze znajdziesz dziecięcy rysunek Child's Drawing (1/18) - A family of bunnies.. Przejdź przez drzwi, którymi wybiegł Josh. Znajdziesz się w łazience Men's Restroom. Obejrzyj łazienkę i przejdź przez kolejne drzwi. Znajdziesz się w pomieszczeniu gospodarczym Storage, gdzie na ścianie będzie czerwony znak SAVE POINT. Przejdź przez kolejne drzwi do damskiej łazienki Women's Restroom, gdzie w lustro będzie wbity nóż. Wyciągnij go z lustra i otrzymasz Combat Knife, ale teraz świat zacznie się zmieniać....

OTHERWORLD

Z jednej z kabin wyjdzie pielęgniarka Nurse, na której może przetestować swoją broń - nożyk. Po jej zabiciu, przejdź przez dziurę w ścianie w kabinie, z której ona wyszła. Znajdziesz się w kolejnej łazince Men's Restroom. Przy drzwiach na ścianie znajdziesz apteczkę First Aid Kit. Wyjdź na korytarz. Przejdź przez jedyne otwarte drzwi prowadzące na klatkę schodową. Idź na górę, gdzie wybij szybę w ścianie i przeskocz do następnego pomieszczenia Day Room. Będą tam czekać na ciebie dwie pielęgniarki Nurse. Podejdź do ściany przy telewizorze i w zalepionych drzwiach wytnij dziurę i przejdź do następnego pomieszczenia Room 303. Znajdziesz tam na ścianie SAVE POINT oraz na łóżku notatkę Note:

she's not here she's not here she's not here
she's not here she's not here she's not here
she's not here she's not here she's not here

Przejdź przez drzwi do korytarza. Idź nim do końca. Przejdź przez ostatnie drzwi po lewej. Znajdziesz się w pomieszczeniu Linen Room. Na regale znajdziesz Health Drink. Przejdź przez kolejne drzwi na korytarz. Na końcu korytarza na łóżku szpitalnym znajdziesz zdjęcie Photo (1/11) - Joshua's Robbie the Rabbit doll stuffed in his backpack.. Wróć na drugi koniec korytarza i przejdź przez drzwi na wprost. Znajdziesz się w dużym pomieszczeniu Operation Theatre Balcony. Na półce znajdziesz notatkę Patient's Chart:

SCHEDULE OF TREATMENT
TYPE Electroshock
DOCTOR Copen
Doctor's signature is required after each entry.
MONDAY 9:00 a.m. (signed) Dr. Copen
TUESDAY 9:15 a.m. (signed) Dr. Copen
WEDNESDAY 9:00 a.m. (signed) Dr. Copen 5:00 p.m. (signed) Dr. Copen
THURSDAY 9:15 a.m. (signed) Dr. Copen
FRIDAY 9:00 a.m. (signed) Dr. Copen 5:00 p.m. (signed) Dr. Copen 11:00 p.m. (signed) Dr. Copen
SATURDAY
SUNDAY
Comments: Treatment has yet to achive desired results. Patient is non-responsive. Please administer pureed foods only.

Zejdź po chodach na dół. Przy stole operacyjnym czekają na ciebie trzy pielęgniarki Nurse. Podejdź do miejsca w ścianie, które możesz przeciąć i przejdź na klatkę schodową. Na ścianie znajdziesz kolejny dziecięcy rysunek Child's Drawing (2/18) - This bunny looks catatonic.. Wejdź po schodach na górę, gdzie na łóżku znajdziesz połowę ciała, która będzie miała w ręku klucz Operating Theater Key. Udaj się z powrotem do sali operacyjnej Operating Theatre i użyj klucza, aby otworzyć drzwi. W następnym pomieszczeniu na biurku znajdziesz notatkę Electroshock Note:

... setting the electroshock machine beyond the seizure threshold has yielded impressive results in the patients.
The most violent and depressed patients are rendered completely docile... The only side-effects have been minor:
memory loss, some dislocated bones, one dractured leg, and a patient bit off his tongue.
The accident was quite a nice side effect as this particular patient was also one of our noisiest.
I've instructed the doctors to continue with this intensity level for all treatments.

Przejdź przez kolejne drzwi. Ponownie spotkasz Josh'a za kratą. Po rozmowie z Josh'em udaj się na poszukiwanie jego ukochanej zabawki - królika Robbie. Ta rozmowa nie ma wpływu na zakończenia gry czy na wydarzenia w niej. Przejdź przez drzwi po lewej od kraty z Josh'em. Znajdziesz się w Nurse Center, gdzie znajdziesz Health Drink, SAVE POINT oraz notatkę Missing patient bulletin:

Room 205, patient went missing, last seen in the day room after a confrontation with another...

Wyjdź z pomieszczenia przez drugie drzwi. Znajdziesz się w korytarzu. W korytarzu otwarte są jedynie drzwi do pokoju 203, więc udaj się tam. Na ścianie w szybę będzie wbita maskotka królika (ciekawe, ale ten królik wygląda tak jak ten z Silent Hill 3). Weź ją Robbie Toy. Na ścianie znajdziesz kolejny dziecięcy rysunek Child's Drawing (3/18) - A bunny on fire.. Wracaj teraz z powrotem do Josh'a, aby dać mu jego maskotkę. Krata się otworzy, a Josh ponownie ucieknie. Na podłodze znajdziesz kolejny dziecięcy rysunek Child's Drawing (4/18) - Three bloody bunnies.. Idź dalej korytarzem. Na jednych z drzwi znajdziesz kolejny dziecięcy rysunek Child's Drawing (5/18) - The bunny seems to be flailing about in the water.. Podejdź do windy i ją przywołaj. Gdy winda zjedzie wsiądź do niej...[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408