Silent Hill Shattered Memories | Solucja

Personality Test #3 | Halcyon Days of High School

Znajdziesz się ponownie w gabinecie Kaufmanna, który zada ci kolejne pytania, których odpowiedzi wpływają na strój, jaki będziesz nosić w dalszej części gry. Jeżeli chcesz mieć strój sportowy, na pytanie Jock odpowiedz "Yes" i w drugim teście wybierz oba przedmioty sportowe. Jeżeli chcesz skórzaną kurtkę, na pytanie Bully odpowiedz "Yes". Wybranie przedmiotu Theatre wpływa na strój Michelle.

Midwich High School

Silent Hill Shattered Memories - Midwich High SchoolUFO ENDING #4: Poszukaj "bramki do baseball", będzie tam w niej duże UFO.

Podbiegnij do tablicy z wynikami. Stojąc do niej przodem skieruj się w lewo i idź ścieżką. Na rozwidleniu skręć w lewo i biegnij do końca. Będzie tam okno. Otwórz je i weź klucz. Udaj się teraz z powrotem do rozwidlenia i skręć w lewo. Otwórz drzwi kluczem i wejdź do środka.

Idź korytarzem. Szafka w korytarzu jest bezużyteczna, czyli w niej nic nie ma. Przejdź przez po przeciwnej stronie szafki. Znajdziesz się w kolejnym korytarzu, gdzie będzie plakat cheerleaderek z wydrapanymi twarzami, a także na ścianie znajdziesz notatkę z numerem, pod który możesz zadźwonić: 555-7588. Wyjdź przez drzwi na końcu korytarza.

Znajdziesz się ponownie na dziedzińcu szkolnym. Kieruj się w kierunku lewej ściany, do plakatu na ścianie Dying is no game, gdzie otrzymasz kolejną wiadomość Echo Message: Choking Game:

"All students. There is a craze at the moment for young adults to try
what is often called The Choking Game. Don't be stupid.
Don't risk your young lives, or your health. No parent should have to bury their child."

Znajdziesz tam także billboard z mapą pokazującą drogę. Wyjdź na ulicę i udaj się do "Wonderland Burger", gdzie przy stoliku przy oknie otrzymasz wiadomość głosową Echo Message: Frigid:

"Why can't you be relaxed with me, like you should?
Is it your parents house? You don't want do it there? There's other places...
Why you got to be so frigid?"

Na jednym z filarów masz plakat z numerem telefonu, pod który możesz zadzwonić. Udaj się teraz za ladę i przejdź do kuchni. Idź prosto i w lewo, gdzie przy fartuchu otrzymasz kolejną wiadomość Echo Message: Choking Game:

"I can't believe they made that joke in front of Rick. Everyone knows how close he was to his brother."

UFO ENDING #5: Wejdź schodami do góry i wyjdź na dach. Będzie tam kolejne UFO do sfotografowania.

Wyjdź z powrotem na ulicę i wejdź w małą uliczkę za "Wonderland". Przeskocz przez mur. Na skrzyżowaniu skręć w lewo i znajdź "The Honey Trap" lub "The Cathouse" lub "Oriental Lotus". Wejdź do środka. Przejdź przez korytarz i wejdź do głównego holu. Na kanapie zrób zdjęcie ducha GHOST: ALMOST HAD IT. Otzymasz także wiadomość Echo Message: Pigtails:

"Sorry, I hit you. I guess I was just mad at myself.
You liik so much like my daughter. Just put the wig back on and, uh, let's go up stairs."

Wejdź na górę po schodach. Idź korytarzem do końca. Na regale będzie pudełko w kształcie serca. Otwórz je i zbierz bursztyn MEMENTO: SUFFOCATED FOREVER. Wyjdź przez drzwi i przeskocz na drugą stronę. Przejdź przez drzwi i znajdziesz się w "Wonderland". Zejdź schodami na dół i z lodówki wyjmij lalkę MEMENTO: MY PLASTIC PERFECT GIRL. I wyjdź przez drzwi obok lodówki. Znajdziesz się na parkingu. Przeskocz przez ceglany murek i podejdź do niebieskiego samochodu po prawej. Otrzymasz wiadomość Echo Message: Pigtails:

"You got all your books? Your lunch? Good.
How come you changed your hair? The other girls tell you to do your hair like that? I thought you looked great
with pigtails. Okey, honey, have a nice day."

Udaj się teraz na lewą stronę parkingu i otwórz okno zabite gwoździami. Wejdź do środka. Przejdź przez drzwi. W następnym pomieszczeniu będzie wisząca szafka. Otwórz ją i weź medalik ze Świętym Krzysztofem MEMENTO: HEAVENLY PROTECTION. W pomieszczeniu znajdziesz także ducha GHOST: CHOKER. Zrób zdjęcie i odbierz wiadomość Echo Message: Choking Game:

"That's a nice new belt, Todd.
Oh, thank you, Mom.
You have a nice day at school.
Sure, Mom.
Don't do anything, I wouldn't do.
Whoa."

Przejdź przez drzwi do następnego pomieszczenia. Jak tylko tak wejdziesz usłyszysz dziwne dźwięki, idź w nich kierunku. Otrzymasz wiadomość Echo Message: Frigid:

"Sorry for doing this like this, but... it's for the best.
We aren't working as a relationship... let's stay friends, right? - Steve."

Masz dwie drogi prowadzące na dziedziniec. Przez podwójne drzwi lub przez klasę. Na dziedzińcu przy stole ze skrzynką na śniadanie otrzymasz kolejną wiadomość Echo Message: Prom:

"Hey Caillan. You got til lunch is over to say yes... the question: will you be my prom date? - Mike"

UFO ENDING #6: Odszukaj na dziedzińcu posąg, obok którego znajdziesz kolejne UFO.

Udaj się do bloku D. Przejdź przez drzwi. Znajdziesz się w szatni. Przejdź przez następne drzwi, znajdziesz się w klasie. Przejdź dalej przez podwójne drzwi do następnej klasy. Na jednym z biurek znajdziesz żabę. Otwórz ją i wyjmij pierścionek MEMENTO: A FRIGID JEWEL. Wyjdź przez drzwi przy biurku nauczycielskim. Znajdziesz się w korytarzu. Wejdź schodami na piętro. Teraz ma dwie drogi do wyboru.
Art Studio

Skieruj się na lewo. Przejdź przez drzwi z napisem "Art Studio". Po prawej stronie znajdziesz szkic obrazu martwej natury, a dalej za nim samą martwą naturę, ale trochę rozwaloną. Ułóż ją zgodnie z obrazem, aby otrzymać numer telefonu, pod który masz zadzwonić (555-8465). Teraz możesz przejść przez drzwi na drugim końcu sali.

Planetarium

Skieruj się w prawo. Przejdź przez drzwi z napisem "Planetarium". Przeszukaj krzesła po prawej, aby otrzymać wiadomość Echo Message:

"So now as we move across the sky, we see another familiar face.
This will be Ursa Minor, or as we like to call him 'Little Bear'. What's sp funny?
Very good. Well, if Mandy doesn't mind waiting till after class to make her call, let's continue..."

Aby rozwiązać szybko zagadkę zadzwoń pod numer 555-2327. W innym przypadku obejrzyj konstelację "Małego Niedźwiedzia" (Little Bear u nas Mały Wóz), podejdź do kontrolki i włącz dolny guzik. Teraz podejdź do okrągłej kuli na środku i znajdź odpowiednią konstelację. Następnie podejdź do kontrolki i włącz górny guzik. Jak dobrze ułożysz, zadzwoń pod numer który się ukazał, czyli 555-2327. Teraz możesz wyjść przez drzwi.
Znajdziesz się w korytarzu. Zejdź schodami na dół. Otrzymasz wiadomość Echo Message: Dahlia:

"Check out the new outfit. HOT. xxx - Dahlia."

Do wiadomości jest dołączone zdjęcie. Strój na zdjęciu jest zależny od preferencji: mini i różowy top - Seksualność; zielona kamizelka - Alkoholizm; czarny/purpurowy strój - Rodzina.

Na dole podejdź do jednej z szafek - dźwięk cię doprowadzi. Otrzymasz kolejną wiadomość Echo Message: Prom:

"Speech, Speech!
It's almost over, almost done. We're almost done with the High School.
In many ways that's a great thing, we're all excited about getting out into the real world, carving our own paths. '
But before we do, let's remember how great High School was. Let's remember the friens we've made,
the run we've had, the parites, the ups and the downs. Apparently life gets worse from here on in,
so let's treasure those memories! ' Now, let's dance."

Udaj się do podwójnych drzwi. Obok nich na ścianie będzie klawiatura do wpisania kodu. Z boku będzie wyryty napis: 1053. Udaj się do szafki oznaczonej tym numerem. Na drzwiach szafki będzie przyklejony wycinek z gazety. Numery na strojach sportowców stanowią szyfr do zamka: 1031. W szafce na wprost schodów znajdziesz szklaną 1037 kulę z różą MEMENTO: AN ETERNAL ROSE. Udaj się teraz ponownie do drzwi i wpisz kod. Wyjdź na dziedziniec.

UFO ENDING #7: Odszukaj kolejne UFO.

Idź ścieżką prosto, aż dojdziesz do schodów i wejścia do sali przygotowanej na bal. Na górze schodów po prawej nad ławką będzie czerwony balon w kształcie serca. Podejdź do niego, aby otrzymać kolejna wiadomość Echo Message: Prom:

"Here's to us.
Never gonna get old.
Never gonna be like our parents.
Never gonna stop loving."

Wejdź do sali balowej. Idź prosto w kierunku sceny, na której pojawi się Michelle. W zależności w co będzie ubrana, wynika nasza osobowość: różowa sukienka - Rodzina; czerwona sukienka - Seksulaność; brązowa sukienka - niepewność. Michelle zaprowadzi cię do gabinetu dyrektora szkoły, gdzie będziesz musiał włamać się do komputera. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące przywrócenia hasła znajdziesz w tym pomieszczeniu. Mogą pojawić się trzy pytania z 12 możliwych:

1. Wasted 3 years in order to major in?
Geology (Dyplom na ścianie przy biurku)

2. My only true (four-legged) friend?
Nicky (obroża wisząca na wieszaku)

3. My star sign?
Scorpio (plakat przy biurku sekretarki i kartka urodzinowa)

4. The greatest baseball team, without question?
Shiners (czapeczka na krześle przy biurku)

5. I said goodbye to bachelorhood, freedom and happiness, where?
Hawaii (oprawione zdjęcie na półce przy biurku)

6. The king of sports, a man's game of squash?
Racquetball (trofeum zamocowane na ścianie)

7. My bitch of an ex-wife's name?
Valerie (zadźwoń pod numer przyklejony na kartce do komputera sekretarki)

8. What is the name of my wayward, waste of space son?
Otto (napis na podłodze przy biurku)

9. What is Shakespeare's best play?
Twelfth Night (tytuł książki na regale)

Jak odpowiesz na wszystkie pytania otrzymasz nowe hasło do komputera: "sunday45". Po wpisaniu hasła rozegra się scena i przejdziesz ponownie do koszmaru....

Nightmare #3 | Midwich High School

Silent Hill Shattered Memories - NightmareHarry wyjdzie z gabinetu, aby zadzwonić do domu. Po zakończonej rozmowie znowu świat zamarznie. Wyjdź przez jedyne drzwi.

Po wyjściu z budynku biegnij prosto. Wejdź na pierwszą półkę a następnie na drugą. Przejdź przez drzwi do bloku C. Teraz kieruj się na lewo. Przejdź przez drzwi po lewej do następnego pomieszczenia. Przejdź pod murem do następnych drzwi. Biegnij cały czas prosto, aż w końcu dotrzesz do schodów prowadzących w dół. Znajdziesz się na Parkingu. Skieruj się teraz w lewo. Zeskocz na dół i przejdź przez drzwi po lewej stronie, aby dostać się do bloku D. Przejdź przez drzwi. Znajdziesz się w korytarzu. Przejdź przez dziurę w ścianie. Udaj się w lewo do kolejne dziury w ścianie i biegnij jak cię droga prowadzi. Dotrzesz do pomieszczenia z zamrożonymi figurami, gdzie możesz odetchnąć od potworów i rozwiązać zagadkę.

Podejdź do figury i otrzymasz wiadomość głosową Echo Message: Gossip:

The door's locked? "Shit, I'm stuck out here. I'll try and get the doors open - you go take the photos.
Don't lose your nerve! I told you, she's with him. Get some photos and well catch the asshole red-handed.
And you get a kiss for every photo."

Twoje zadanie polega na zrobieniu trzech zdjęć. Wszystkie te lokacje podświetlone są na czerwono. Wychodząc z pomieszcznia - przez te same drzwi, którędy wszedłeś - otrzymasz wiadomość Echo Message: Gossip:

"Hot Paparazzi Spots: the courtyard, the parking lot, and the locker rooms. Get some sizzlers!"

Po wyjściu z pomieszczenia udaj się na lewo. Będzie tam Flare, a za nią podświetlone na czerwono miejsce, gdzie masz zrobić pierwsze zdjęcie. Udaj się teraz do drzwi obok, po prawej. Przejdź przez nie i skieruj się w lewo i dalej prosto aż dotrzesz do miejsca, gdzie po prawej stronie będzie mały murek. Przeskocz przez niego i idź dalej prosto. Przechodź przez drzwi na wprost aż w końcu znajdziesz się na parkingu. Idź drogą trzymając się prawej i dojdż do półki. Wskocz na nią. Będzie tam kolejne miejsce podświetlone na czerwono - zrób zdjęcie. Teraz skieruj się w lewo i zeskocz na dół. Przejdź przez drzwi po lewej stronie. Przebiegnij przez korytarz i przeskocz przez murek. Skręć w prawo i przejdż przez drzwi. Idź prosto trzymając się prawej strony i wskocz na podświetloną na niebiesko półkę. Udaj się w lewo i zrób zdjęcie. Wróć teraz do pomieszczenia z zamrożonymi figurami (podwójne drzwi przy znaku). Figury się rozwalą i odsłonią drzwi. Otrzymasz także kolejne wiadomość Echo Message: Gossip:

"Who's that in the car with teach? Dirty! He's old enough to be her father!"

Echo Message: Gossip:

"Check this cut. Not as innocent as she acts! Hot & siaot for the camera!"

Echo Message: Gossip:

"Now we know how she got her A. Staying late after class."

Przejdź przez drzwi.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]


Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408