Silent Hill Origins | Solucja

Nowhere

Silent Hill Origins - NowhereTravis obudzi się w miejscu, do którego mapy nie posiada i nie znajdzie. Od razu znajdziesz tam apteczkę i amunicję. Pozwiedzaj wszystko i pozbieraj co się da. W końcu trafisz do miejsca, gdzie na podłodze będzie duże świecące znane ci kółko, a w nim ostatni trójkąt PRESENT PIECE.

Teraz musisz poskładać odpowiednio wszystkie części. Finalnie musi ci wyjść taki duży trójkąt, którego każdy bok ma takie same znaczki. Jeżeli nie ruszałeś części, to rozwiązanie jest następujące:

użyj 3 trójkąta, naciśnij kwadrat 2 razy, naciśnij R1;
użyj 1 trójkąta, naciśnij kwadrat dwa razy, naciśnij R1;
użyj 2 trójkąta, naciśnij kwadrat 2 razy, naciśnij R1;
użyj 4 trójkąta, naciśnij raz kwadrat.

Gdy już wreszcie złożysz piramidę, do Travis' a przyjdzie Alessa, która będzie cię teraz prowadzić. Przejdź przez drzwi to szpitalnego korytarza. Na końcu będą kolejne drzwi. Znajdziesz się na klatce schodowej. Wejdź na piętro i przejdź przez drzwi. Znajdziesz się w znanym ci korytarzu szpitalnym Alchemilla Hospital na 1 piętrze 1F.

Wszystkie drzwi do pomieszczeń będą zamknięte. Na ścianie przy korytarzu prowadzącym do wyjścia ze szpitala bedzie save. Wyjdź ze szpitala. Po wyjściu z niego Travis spotka Dahlie Gillespie. Po rozmowie z nią Travis będzie świadkiem ciekawego wydarzenia, które spowoduję zmianę świata do alternatywnego.

Udaj się najpierw do tyłu korytarza, gdzie znajdziesz szpadel Shovel i ampułkę Ampoule. Teraz zawracaj i idź przed siebie. Znajdziesz CHILD's MAP przyczepioną do ściany. Gdy dojdziesz do rozwidlenia możesz skręcić w lewo i biec do samego końca korytarza - będą tam dwie apteczki i naboje. Zawracaj i biegnij cały czas prosto (Koontz Street). Na końcu korytarza będzie amunicja. Skręć teraz w lewo, w Simons Street. Idąc do końca Sagan Street znajdziesz Broken Pole. Na Simons Street po prawej znajdziesz wbitą w drzewo dzidę Spear oraz naboje. Tuż przed zakrętem do sklepu z antykami znajdziesz Health Drink i łyżkę do opon Tire Iron, na parapecie po lewej stronie Travis'a. Wejdź do sklepu z antykami Antique Shop.

W sklepie z antykami zejdź schodami na dół i przejdź przez drzwi. W pierwszym pomieszczeniu znajdziesz kolejną notatkę Flauros Device:

"Flauros Device: Origin unknown.
The device is first mentioned in the poetry of Chang Ch'ien,
an advisor to members of the early Han dynasty. In one of his tracts,
Chang Ch'ien jokes he trapped a demon inside his 'three sided box'.
When Chang Ch'ien died in a terrible fire at the imperial palace in 115 BC,
the device appeared lost.
It was later rumored to be in possession of Lutheran monk M. G. Lewis,
who in 1796 spoke of its ability to control and amplify thought.
It was Lewis who linked it not to a demon, but to God himself,
claiming it was a weapon left by angels as a force for good."

W ścianie będzie dziura, trochę mniejsza niż ta, do której wchodził Harry Manson... Przejdź na czworakach przez korytarz i wejdź do następnego pomieszczenia. Znajdziesz tam trudny do niezauważenia save. Przejdź do następnego pomieszczenia, na ostatnią walkę z ostatnim bossem - Alessa's Dream.

Jeżeli grasz po raz pierwszy, to cały ten koszmar się dobrze skończy. Travis wróci do swojej ciężarówki i wyjedzie z miasta. To zakończenie uzyskuje się zawsze, grając pierwszy raz.[ Zakończenia gry ]   |   [ Do góry ]   |   [ Silent Hill Town ]


Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408