Silent Hill 4 The Room | Solucja

Outside Room 302

SH4 - Outside Room 302Nareszcie możesz wyjść ze swojego mieszkania przez frontowe drzwi. Jednak świat na zewnątrz nie jest wcale fajniejszy od tych, które zwiedzał poprzez dziurę. Po chwili dołączy do niego Eileen.

Portale zniknęły. Teraz aby wrócić do mieszkania musisz normalnie do niego dojść i przejść przez drzwi.

W pokoju 303 możesz znaleźć strój dla Eileen (strój pielęgniarki), ale pod warunkiem, że przeszedłeś grę w trybie Next Fear i uzyskałeś zakończenie Escape lub Mother, czyli zakończenie, w którym uratowałeś Eileen. Strój będzie na fotelu przed telewizorem. Strój musisz nosić do końca gry w swoim inwentarzu; nie możesz go odłożyć do skrzyni.

Udaj się do pokoju 301. Zejdź schodami na dół. W drugiej okrągłej klatce jest medalion Saint Medallion. Po zejściu na dół znajdziesz się w pokoju 201, gdzie na dole znajdziesz Nitrition Drink w okrągłej klatce. Wyjdź przez drzwi na korytarz.

Wejdź do pokoju 202, w którym znajdziesz miecz Sword of Obedience. W salonie będzie dziura prowadząca do pokoju 203. W 203 będzie duch Cynthia, (jeżeli jej wcześniej nie przyszpiliłeś mieczem) więc szybko wyjdź na korytarz. W pokoju 204 znajdziesz Nitrition Drink w kuchni na ladzie oraz Waltera. Wyjdź z pomieszczenia na korytarz i udaj się na klatkę schodową. Na schodach będą pacjenci Patients.

Na 3 piętrze w pokojach znajdziesz następujące przedmioty: na klatce schodowej amunicję Pistol Bullets, w pokoju 304 Nutrition Drink chroniony przez Twin Victims oraz Wall Mena, w pokoju 303 naboje do rewolweru na stoliku do kawy Revolver Bullets. Udaj się ponownie na drugie piętro 2F.

W pokoju 205 znajdziesz Nutrition Drink. Udaj się do pokoju 206, gdzie będzie czekał na ciebie Walter, a w sypialni świeczka Holy Candle. Przejdź przez dziurę w ścianie do pokoju 207, mieszkania Richarda Braintree, gdzie znajdziesz amunicję do pistoletu Pistol Bullets. Wyjdź na korytarz i zejdź schodami na dół. Usłyszysz głosy.

W pokoju 107 znajdziesz Nutrition Drink i ducha Andrew DeSalvo, jeżeli go wcześniej nie przygwoździłeś. W pokoju 106 znajdziesz świeczkę Holy Candle oraz apteczka Portable Medical Kit oraz ampułka Ampoule w łazience. Udaj się do lobby i zostaw Eileen.

Przejdź przez podwójne drzwi. Odszukaj ciało podobne do Waltera obwinięte łańcuchami, które coś do ciebie powie i zniknie. Musisz znaleźć sześć takich duchów, gdyż pokój jest zamknięty sześcioma łańcuchami. W korytarzu spotkasz dwa takie duchy - wisielce.

Udaj się do pokoju 104, gdzie znajdziesz apteczkę Portable Medical Kit i Wall Men, a także wisielca. W pokoju 103 znajdziesz Nutrition Drink oraz wisielca. W pokoju 102 w kuchni znajdziesz Nutrition Drink, będzie tutaj także Ghost. Znajdziesz tam też kolejnego wisielca. Udaj się teraz do pokoju 101, gdzie znajdziesz amunicję Pistol Bullets oraz kolejnego wisielca.

Udaj się teraz z powrotem do pokoju 105, który zamknięty był łańcuchami. W korytarzu będzie Nutrition Drink. W salonie na regale zbadaj małe pomarańczowe pudełko. Eileen stwierdzi, że wychodzi i od tej pory zostaniesz sam. Weź UMBILICAL CORD i wyjdź z pokoju. Henry będzie miał wizję prowadzącą go do jego mieszkania. Udaj się więc tam tą samą drogą, którą przyszedłeś tutaj. Przed pokojem 105 na podłodze znajdziesz rysunek. Udaj się schodami do góry, a następnie przez pokój 207 do pokoju 206. Wyjdź na korytarz i do pokoju 203, przez dziurę do pokoju 202. Wyjdź na korytarz i wejdź do pokoju 201. Wejdź schodami na 3 piętro 3F do pokoju 301 i wyjdź na korytarz. Udaj się do pokoju 302.

W pokoju 302 zajrzyj do pralni i przeczytaj list zostawiony na skrzynce Joseph' Letter:

"He used this place as the locus for the creation of his world.
I'm certain he must have performed the "Ritual of the Holy Assumption" near here.
But I'm just not strong enough to stop him anymore...
He locked me up in this room and played with me just like a toy...
My eyes are starting to go blind... The pain... I can fell my body starting to die...
But... things are taken care of... Whoever lives here after me... You'll be the 21st,
the last od the sacrifices.... I leave it up to you... When the bell tolls, the ritual begins.
Eileen=mother's body, blood. Part of the mother's flesh=the super's room.
This is all that I've been able to figure out. I hope this letter gets to you in time..

Joseph Schreiber"

Przeczyść inwentarz i zapisz grę. Będą ci potrzebne na pewno Umbilical Cord, siekiera, jakaś broń, apteczki, ampułka. Sugeruję zostawić kilka - dokładniej 3 miejsca puste. Udaj się do sekretnego pokoju, za dziurą w ścianie. Ciała Sullivana nie będzie. Wskocz w dziurę pod krzyżem, na którym on wisiał. Znajdziesz się w czerwonym pomieszczeniu Red Room, gdzie na ścianach będą dziwne obrazy, a po środku dziura. Ponieważ nie ma tutaj nic innego do roboty, skocz w nią na ostatnią walkę z ostatnim bossem - The Final Sacraments.

Czarny Walter jest niezniszczalny. Znajdź dużą głowę i ciało wystające ze ściany. Jest to prawdziwe ciało Waltera Sullivana. Podejdź do niego i użyj Umbilical Cord. Teraz podchodź do kamieni i wyjmuj z nich dzidy Spear of The Holy Mother. Wbijaj je w ciało prawdziwego Sulivana (dużego). Jak już wszystkie wbijesz, ten mały zmieni się w normalnego i możesz go teraz zabić. Jeżeli ci się uda zdążysz ocalić Eileen, której prędkość iścia na śmierć będzie zależna od odniesionych przez nią ran. Może się zdarzyć, że nie uda ci się jej ocalić.

W zależności od otrzymanych punktów będziesz miał jedno z czterech dostępnych zakończeń.[ Zakończenia gry ]   |   [ Do góry ]   |   [ Silent Hill Town ]


Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408