Silent Hill 4 The Room | Solucja

Forest World 2nd

SH4 - Forest World 2ndPrzejdź przez drzwi. Znajdziesz się ponownie w Forest World. W rogu znajdziesz pochodnię TORCH. Spotkasz także mężczyznę w płaszczu, czyli Waltera Sullivana. Nie da rady go zabić, będzie on cię prześladował przez jakiś czas. Znajdź trumnę oznaczoną "11/21". Eileen jest w stanie przeczytać napisy przy otwartym grobie, których wcześniej Henry nie był w stanie. Z rogu cmentarza weź pochodnię Torch i zapal ją. Wyjdź z cmentarza przez podwójne drzwi.

Po drodze znajdzie Nutrition Drink, z zapaloną pochodnią znajdź głowę lalki DOLL's HEAD w studni, a dalej psy Sniffers. Będzie tam także PORTAL. Idź dalej przez kolejną bramę i pilnuj, aby Eileen była przy tobie; Sullivan będzie cały czas was śledził. Będą kolejne psy Sniffers. Przejdź przez bramę. Znajdziesz się przy zgliszczach sierocińca Wish House. Znajdziesz tam spaloną notatke Jaspera Jasper's Burned Memo:

"Something's here but nothing's here. I feel something from the well.
Something's missing. Aaaaaaaahhhh!!!!! It has begun!!!

Jasper"

Znajdziesz świeczkę HOLY CANDLE. Znajdziesz tam także zagadkę Wheelchair Doll Text dotyczącą lalki na wózku inwalidzkim:

"I cut my body into five pieces and hid them in the darkness."
"When my body is once again whole, the path to below will be opened."

MAPA

Podejdź do wózka inwalidzkiego i umieść znalezioną głowę lalki Doll's Head. Znajdź przy drabinkach przy ścianie łańcuch CHAIN, który będzie nową bronią dla Eileen. Przejdź przez PORTAL.

Room 302

W mieszkaniu 302 czekają cię kolejne nawiedzenia. Pod frontowymi drzwiami znajdziesz kolejną czerwoną notatkę Red Diary - July 18:

"My theory is that Walter never died at the prison.
It may have been someone else who committed suicide.
Euther that, or the person the police arrested was not the real Walter Sullivan.
I'm in no position to investigate what really happened
at the prison, but in any case, Walter didn't die at the prison.
The man with the coat that showed up here was the real Walter.
7 years ago, he did something in that apartment.
I'm certain there's a link between that and the bizarre things that have been happening here.
Just a little bit more and I'll have this whole thing figured out.
I may even find that the real Walter is somewhere nearby....

July 18."

Przed ponownym przejściem przez PORTAL, obok niego odszukaj kanister. Spróbuj go załadować, a następnie nasącz znalezioną pochodnię Torch olejem. Przejdź przez PORTAL.

Forest World 2nd

Przejdź przez drzwi naprzeciwko bramy, którą tu wszedłeś. Będą tam robale latające Hummers oraz Nutrition Drink. Walter znowu będzie was śledził. Przejdź przez kolejną bramę. Koło drzewa, gdzie wcześniej była ręka, znajdziesz srebrną kulę Silver Bullet. Przejdź przez bramę. Będzie tam Nutrition Drink oraz PORTAL. Na środku będzie święty płomień "Holy Flame". Z boku przy schodach będzie studnia, a w niej z zapaloną pochodnią znajdź lewą nogę lalki DOLL's LEFT LEG. Wracaj teraz z powrotem do sierocińca.

Podejdź do wózka i włóż lalce nogę, którą znalazłeś. Udaj się teraz do podwójnych drzwi. Przejdź przez bramę i udaj się wzdłuż ścieżki. W końcu dojdziesz do miejsca, gdzie spotkałaś Jaspera pierwszy raz. Teraz zamieni się on w latającego płonącego ducha Jasper'a Gain - Victim 17. Obok dużego kamienia będzie medalion Saint Medallion. Jak dojdziesz do rampy prowadzącej do fabryki znajdziesz tam Nutrition Drink. W końcu dojdzesz do lokacji, gdzie będą Gum Heads, będzie tam płomień, od którego będziesz mógł zapalić pochodnię. Przejdź do następnego pomieszczenia, gdzie w studni znajdziesz prawą rękę lalki DOLL's RIGHT ARM. Wracaj teraz z powrotem w kierunku sierocińca. Jak dojdziesz do pułapki nad ścieżką odszukaj tam kolejną studnię. Znajdziesz tam drugą rękę lalki DOLL's LEFT ARM, a obok płotu będzie świeczka Holy Candle. Udaj się teraz do sierocińca Wish House i powkładaj znalezione części lalce.

Zostały ci teraz ostatnie drzwi do zwiedzenia. Spotkasz tam dwugłowego Twin Victims. Będzie tam także studnia, w której znajdziesz brakującą nogę DOLL's RIGHT LEG. Idź dalej. Po drodze znajdziesz Nutrition Drink. Jak wejdziesz do jaskini, na beczkach znajdziesz amunicję Pistol Bullets oraz nową broń PICKAXE OF DESPAIR. Za jaskinią będzie egzamin Nutrition Drink, naboje do rewolweru Revolver Bullets oraz medalion CRESTED MEDALLION. Udaj się teraz z powrotem do sierocińca Wish House i złóż do końca lalkę. Lalka na moment ożyje, a następnie się rozwali i odsłoni schody prowadzące w dół.

Zejdź schodami w dół. Znajdziesz książkę Descent of The Holy Mother - The 21 Sacraments na ołtarzu:

"The Descent of the Holy Mother -- The 21 Sacraments"

The First Sign And God said, At the time of fullness, cleanse the world with my rage.
Gather forth the White Oil, the Black Cup and the Blood of the Ten Sinners.
Prepare for the Ritual of the Holy Assumption.
The Second Sign And God said, Offer the Blood of the Ten Siners and the White Oil.
Be then released from the bonds of the flesh, and gain the Power of Heaven.
From the Darkness and Void, bring forth Gloom, and gird thyself with Despair for the Giver of Wisdom.
The Third Sign And God said, Return to the Source through sin's Temptation.
Under the Watchful eye of the demon, wander alone in the formless Chaos.
Only then will the Four Atonements be in alignment.
The Last Sign And God said, separate from the flesh too, she who is the Mother Reborn
and he who is the Receiver of Wisdom.
If this be done, by the Mystery of the 21 Sacraments, the Mother shall be reborn
and the Nation of Sin shall be redeemed.

Obok ołtarza po lewej są drzwi. Użyj medalionu Crested Medallion i otwórz je. Przejdź przez drzwi. Znajdziesz się ponownie w rotundzie i idź drogą w dół do drzwi.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]


Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408