Silent Hill 4 The Room | Solucja

Subway World 2nd

SH4 - Subway World 2ndZnajdziesz się ponownie w metrze. W pomieszczeniu na podłodze znajdziesz świeczkę Holy Candle. Przejdź przez drugie drzwi. Czeka tam na ciebie Gum Head. Udaj się do łazienek i użyj tam PORTALu, aby dostać się do mieszkania.

Room 302

W mieszkaniu 302 czeka na ciebie pod drzwiami kolejna czerwona kartka - Red Diary - July 25:

"I've found two meysterious and powerful artefacts that seem to be very effective for
evading the ghost-victims: the Holy Candle and the Saint Medallion. Not only are they effective
against the ghost-victims in the Other World, they also seem to prevent them from invading
my room. Just light the candle near where they're coming in and its holy power is activated.
The Saint Medallion seems to repel unholy energy when it's worn (equipped). I'm starting to gain some hope.

July 25".

oraz list od dziecka Kid's Letter:

"Mommy, I'll giv you this so pleez wake up soon.
It's inside my toy train."

oraz klucz TOY KEY. Weź ze skrzynki monety Lynch Street Line Coin i wracaj do dziury i przejdź przez PORTAL do Subway World.

Subway World 2nd

W męskiej ubikacji będzie Nutrition Drink. Idź dalej do głównej części i skręć w prawy korytarz. Będzie tam Cynthia Velasquez, a dokładniej jej duch - ofiara numer 16 Victim 16. Idź dalej, gdzie będzie trzech Gum Heads. Na schodach po lewej będą srebrne kule Silver Bullets. Srebrnymi kulami można zabić ducha. Udaj się do Lynch Street i używając monet przejdź przez bramkę. Udaj się na lewo, będą tam psy Sniffers. Idź dalej korytarzami. Na końcu znajdziesz Nutrition Drink, a na dziwnym krześle znajdziesz bacik dla Eileen RIDING CROP. Udaj się teraz z powrotem i zejdź schodami po prawej na dół.

Na peronie udaj się do pierwszego wagonu i przejdź przez drugą stronę na drugą stronę wagonu. Na ławce będzie pudełko. Użyj klucza Toy Key i wyjmij z pudełka FILTHY COIN. Po przejściu przez wagony idź do końca peronu (na ławce na peronie za schodami będą naboje Pistol Bullets) i przejdź przez drzwi na końcu. Przejdź przez PORTAL.

Room 302

W pokoju 302. Pod drzwiami będzie kolejna czerwona kartka Red Diary - July 17:

"A few days after Walter killed himself in his cell, several resicents witnessed
a long-haired man with a coat here. Through his window, Richard Braintree in 207
saw the man moving someting heavy and doing something in Room 302. Even Sunderland,
the superintendent, saw the man with the coat hanging around Room 302, and confirmed
there were signs of someone having been in there.

July 17"

Udaj się do kuchni i umyj znalezioną w wagonie metra monetę Filth Coin, otrzymasz 1$ COIN. Przeczyść inwentarz i wracaj do metra przez PORTAL.

Subway World 2nd

Zejdź po drabinie. Eileen nie będzie mogła ci towarzyszyć, gdyż jej stan na to nie pozwala. Po drodze znajdziesz amunicję Pistol Bullets oraz apteczkę Portable Medical Kit. Idź dalej do następnej drabiny i wejdź do góry. Obok drabiny będzie świeczka Holy Candle. Udaj się z powrotem do Eileen. Wyjdź na peron z drugiej strony i udaj się do automatu z napisem 1$, użyj znalezionej monety, aby uzyskać klucz MURDER SCENE KEY. Zejdź ponownie po drabinie i skręć w korytarz po prawej. Zwiedź wagon, w maszynowni będzie brakować dźwigni. Udaj się ruchomymi schodami do góry, po drodze jak poprzednio czekają na ciebie Wall Meny.

Jak znajdziesz się na górze udaj się na lewo. Będą tam psy Sniffers i Nutrition Drink. Wracaj teraz do schodów i udaj się na górę. Znajdziesz CYNTHIA'a COMMUTER TICKET i wejdź do biura po prawej używając Murder Scene Key. W środku znajdziesz dźwignię TRAIN HANDLE. Wyjdź przez bramki i używając biletu Cynthia przejdź przez bramki prowadzące na Lynch Street Line. Udaj się na peron i przez wagony do pomieszczenia, gdzie została Eileen. Zabierz swój zostawiony bagaż i udaj się schodami do góry, będzie tam apteczka Portable Medical Kit. Przejdź wagonami na drugą stronę peronu i do góry. Wyjdź przez bramki i przejdź przez bramki prowadzące na King Street. Zjedź schodami z Wall Menami na dół i wejdź do wagonu stojącego przy peronie. Udaj się do maszynowni i użyj znalezionej dźwigni Train Handle. Wagon się przesunie. Otworzy to przejście do klatki schodowej.

Przejdź przez drzwi, Henry zobaczy tam faceta w płaszczu. Przejdź przez drzwi na przeciw siebie. Znajdziesz się na kolejnym rotundalnym pomieszczeniu. Schodź nim na dół. Po drodze znajdziesz Portal, z którego jeżeli chcesz to skorzystaj. Idź na dół do końca.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]


Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408