Silent Hill 4 The Room | Solucja

Subway World

SH4 - Subway WorldZjedź schodami na dół. W korytarzu spotkasz Cynthia Velasquez, która poprosi cię o pomoc w wydostaniu się stąd. Idźcie dalej korytarzem. W pewnym momencie Cynthia poczuje się źle i uda się do łazienki. Po scence pojawią się psy Sniffer Dogs. Olej je i udaj się do damskiej toalety. Cynthia tam nie znajdziesz, ale będzie tam dziura w ścianie PORTAL.

Room 302

Henry obudzi się. W pokoju 302 życie Henry'ego podładowuje się. Udaj się do kuchni, gdzie jeden z mebli będzie lekko przesunięty. Przesuń go. Znajdziesz pistolet PISTOL oraz dziurę w ścianie, przez którą Henry będzie widział Eileen i jej sypialnię. Po chwili rozlegnie się dźwięk telefonu. Odbierz telefon. Udaj się do łazienki i ponownie przejdź przez dziurę.

Subway World

Zbadaj manekin siedzący na toalecie. Znajdziesz monety LYNCH STREET LINE COIN. Wyjdź z łazienki na korytarz, na którym będą psy Sniffer Dogs. Udaj się w lewo a następnie korytarzami do miejsca, w którym są dwa psy Sniffers oraz ogromny robal Greedy Worm. Jeżeli masz ze sobą butelkę wina Wine Bottle, użyj jej na robaku, aby uzyskać tulipana BROKEN WINE BOTTLE, o wiele lepsza broń na psy Sniffers niż nierozbita butelka. Robaka nie da rady zabić i jest on nieskończony. Przejdź obok niego na prawo na schody i weź amunicję Pistol Bullets. Wróć teraz z powrotem i skieruj się na północ do Turnstiles (Henry sam rysuje mapy) w poszukiwaniu Lynch Street Line i użyj monety, aby przejść przez bramkę.

Zejdź schodami na dół, gdzie zobaczysz scenkę, po której zaatakuje cię latający duch Ghost. Nie można ich zabić, więc najlepiej będzie przed nimi uciekać. Zbiegnij prawymi schodami na dół, gdzie w wagonie pociągu metra będzie uwięziona Cynthia. Udaj się na południe do końca peronu i wejdź do pierwszego wagonu (wejdź przez drzwi prowadzące do miejsca dla maszynisty). Zbadaj czerwony przycisk i naciśnij guzik. Wyjdź z wagonu i udaj się do Cynthia. Musisz przejść przez 6 wagonów tak, aby dostać się na peron po drugiej stronie. Wejdź do pierwszego wagonu i wyjdź przez drzwi po drugiej stronie; przejdź po murku do następnych drzwi i wejdź ponownie do tego wagonu. Przejdź przez drzwi łączące wagony i potem przez następne. Przejdź na murek po drugiej stronie wagonu i przejdź do drugiego wagonu na przeciwko. Przejdź przez drzwi łączące wagony, a potem przez następne; wyjdź na peron przez otwarte drzwi. Wchodząc pierwszymi schodami do góry znajdziesz amunicję Pistol Bullets. Idź dalej peronem na południe, gdzie udaj się do pomieszczenia na wprost. Będzie tam PORTAL i drabina prowadząca w dół.

Jeżeli chcesz amunicję Pistol Bullets, to udaj się kolejną drabiną do góry (warto otworzyć sobie drzwi prowadzące na peron z drugiej strony, oszczędzi to potem biegania przez wagony). Wróć z powrotem i idź korytarzem, skręć w boczny korytarz i zejdź schodami na dół. Znajdziesz się na King Street Line, gdzie będzie pies Sniffer. Usłyszysz głos Cynthia przez interkom, która znalazła wyjście i chce, aby Henry tam poszedł. Przy ruchomych schodach masz Nutrition Drink (odradza życie, używaj go w ostateczności), a naprzeciwko jest PORTAL. W wagonie czekają na ciebie kolejne psy i kij do golfa 9-iron Golf Club na ławce. Udaj się na ruchome schody i wjedź na górę.

Po drodze będą cię atakować potwory wychodzące ze ścian Wall Men. Wejdź do małego korytarza po amunicję Pistol Bullets, a następnie na schody prowadzące do góry. Znajdziesz się przy bramce wychodzącej z metra. Zbadaj drzwi prowadzące do pomieszczenia przy bramkach; znajdziesz na nich tabliczkę TEMPTATION PLACARD. Wejdź do pomieszczenia, gdzie znajdziesz umierającą Cynthia - 16121; 16-sta ofiara z Listy ofiar Walter'a Sullivan'a.

Room 302

"Hurry up and get that ambulance... Quit yappin' and move her already!
Damn...she's got numbers carved into her chest. I wonder if..."

Obudzisz się w pokoju 302. Usłyszysz syreny. Wyjrzyj przez okno, aby zobaczyć co się dzieje na dworzu. Ujrzysz karetkę stojącą przy wejściu do stacji metra... Wyjdź z sypialni i udaj się do salonu, gdzie wysłuchaj transmisji w radiu dotyczącą znalezionego w metrze ciała dziewczyny, która miała wypisaną liczbę... Podejdź do drzwi, gdzie znajdziesz czerwoną kartkę z pamiętnika Red Diary - April 8.

"Although the cult itself is gone,
I'm sure the spirit of it is still alive.
There are too many strange things
happening in that town.
I'm investigating two people. Or maybe
I should say just one. I've just about
discovered what's going on.

April 8."


Podejdź do skrzyni i odłóż do niej monety z metra oraz ewentualnie inne rzeczy, które uważasz za zbędne. Udaj się do łazienki i przejdź przez dziurę PORTAL.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408