Silent Hill | Solucja

Old Silent Hill


Silent Hill | Balkan Church Po wyjściu ze szkoły, Harry znajdzie się w zamglonym mieście. Niedaleko szkoły na południe Midwich Street jest autobus szkolny, który zawiera dwa Health Drinki (nawet jeżeli wcześniej je już wziąłeś) oraz save. Udaj się na Bradbury Street, jednakże ponieważ ona dalej jest zniszczona, to skręć w pierwszą wąską alejkę po lewej. Będzie tam Groaner, a niedaleko jego będzie drewniana furtka prowadząca na podwórko. Przejdź przez nią na podwórko i podejdź do drzwi domu. Harry użyje klucza K. Gordon Key i wejdź do budynku.

MAPA
W środku znajdziesz amunicję oraz save. Wyjdź z domu przez drzwi prowadzące na ulicę Levin Street. Jeżeli udasz się na północ Levin Street, okaże się, że droga jest zniszczona. Jednakże na schodach ostatniego domu po wschodniej stronie będzie stał Health Drink. Uda się więc na Bradbury Street i skieruj się ją na wschód. Na ławce będzie stał Health Drink, jednak droga dalej jest zniszczona, więc skręć w alejkę prowadzącą na północ.

Mniej więcej w połowie alejki znajdziesz amunicję. Idź dalej na północ do Bloch Street. Jeżeli skręcić w Bloch Street na zachód po lewej stronie będzie sklep, na którego wystawie będzie piła Chainsaw. Na razie nie możesz jej wziąć, gdyż potrzebujesz najpierw paliwa do niej.

Udaj się na wschód Bloch Street. Po prawej stronie będziesz miał kościół Balkan Church, który jest twoim celem. Wejdź do niego. W środku Harry spotka starszą kobietę Dahlię Gillespie. Po rozmowie zostawi ci piramidę i wyjdzie. Podejdź do ołtarza i weź piramidę "FLAUROS" oraz klucz do mostu zwodzonego DRAWBRIDGE KEY. Niedaleko ołtarza będzie także Health Drink. Przy wejściu do kościoła będzie save. Wyjdź z kościoła z powrotem na ulicę.

Od Dahlia Gillespie Harry dowiedział się, że powinien udać się do szpitala po drugiej stronie rzeki przez zwodzony most. Udaj się więc dalej na wschód Bloch Street. Po prawej stronie będziesz mijać stację benzynową. Wejdź do środka. Znajdziesz tam kanister z benzyną Gasoline Tank na półce, na ziemi będzie amunicja, a na stole save. Jeżeli masz kanister z benzyną możesz teraz wrócić i wziąć piłę łańcuchową CHAINSAW. Jest to możliwe tylko w trybie gry Next Fear. Jest jeszcze druga broń, której możesz użyć mając kanister z benzyną. Z tyłu za stacją benzynową znajdziesz kolejna amunicję. Udaj się na most.

Na moście zejdź południowymi schodami, gdzie znajdziesz apteczkę First Aid Kit. Wejdź na górę z powrotem. Idź dalej na most. Po prawej stronie będziesz miał centrum kontrolne. Wejdź do pomieszczenia na dole, gdzie znajdziesz młot pneumatyczny ROCK DRILL na żółtych skrzynkach. Jest to druga broń wymagająca benzyny do jej uruchomienia. Wyjdź z pomieszczenia. Podejdź dalej na wschód, gdzie zobaczysz, że most jest podniesiony. Udaj się schodami na górę budynku, do centrum kontrolnego mostu. W środku znajdziesz mapę SHOPPING DISTRICT MAP na krześle oraz save na biurku. W głębi pomieszczenia będzie Health Drink na małym pudełku. Podejdź do kontrolnego panelu i użyj klucza Drawbridge Key. Harry opuści most. Wyjdź z pomieszczenia i zejdź na dół i przejdź przez most do centrum Silent Hill.

Center Silent Hill


Silent Hill Police Station Po przejściu przez most po jego bokach będą schody prowadzące w dół. Znajdziesz tam Health Drink na murku oraz amunicję na schodach. Jak miniesz most, znajdziesz się na Sagan Street. Na rogu Sagan i Crighton Street będzie komisariat policji. Udaj się tam, wejście jest od Sagan Street. Znajdziesz tam amunicję oraz save na biurku. Będzie tam także notatka na biurku:

MAPA
"Coroner Seals called.
Officer Gucci is unlikely to be murdered. He apparently died naturally. But, medical records show Officer Gucci had no prior symptoms of heart disease."

Na tablicy będzie kolejna notatka:

"Product only available in selected areas of Silent Hill. Raw material is White Claudia, a plant peculiar to the region. Manufactured here?
Dealer = manufacturer?"

Wyjdź z komisariatu na ulicę. Twoim celem jest szpital Alchemilla Hospital na Koontz Street, więc udaj się na Crighton Street i skieruj się na południe. Skręć w Koontz Street i przejdź przez bramę. Będą tam na ciebie czekać potwory, skieruj się więc szybko do drzwi po prawej i wejdź do środka szpitala.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408