Silent Hill 3 | Solucja

Daisy Villa Apartments

Po wyjściu z budynku znajdziesz się na ulicy w "normalnym" świecie. Udaj się w lewo Heather i idź prosto aż do małej uliczki skręcającej w lewo. Wejdź w nią i idź dalej. Dojdziesz do drzwi, do których prowadzą krótkie schody. Wreszcie Heather dotarła do domu.

Wejdź do budynku i idź korytarzem. Heather wejdzie jedynie w drzwi prowadzące do jej mieszkania. Gdy dojdziesz do głównego holu budynku, przy windzie będzie save.

Jeżeli na tej samej karcie masz zapisy save'ów z Silent Hill 2, to odwiedź skrzynki pocztowe. Zbadaj je. Heather stwierdzi, że są puste, a następnie, że nie otrzymała listu od zmarłej żony...

Idź dalej i wejdź do mieszkania.

Dla tych, którym udało się zdobyć wymagania do zakończenia UFO, gra się tutaj kończy.

W środku Heather zobaczy, że jej ojciec nie żyje i wybiegnie na balkon a następnie schodami na górę. Na górze po rozmowie z Claudią, czeka cię walka z bossem Missionary.

Po wygranej walce Heather zbiegnie z powrotem do mieszkania. Będzie tam na nią czekał Douglas. Po rozmowie z nim, on wyjdzie. Po jego wyjściu udaj się do pokoju Heather i z jej szuflady weź paralizator elektryczny STUN GUN oraz baterie do niego Stun Gun Batteries. Wyjdź z mieszkania. Przy windzie na ścianie jest save. A następnie wyjdź z budynku. Przed budynkiem czeka na ciebie Douglas. W czasie kolejnej z nim rozmowy, Douglas da ci mapę Silent Hill oraz książkę, którą trzymał jej ojciec. Po czym wsiądą do samochodu i ruszą w drogę do Silent Hill.

Silent Hill

Po rozmowie w pokoju motelowym w Silent Hill w Jack's Inn, Heather i Douglas się rozdzielą. Douglas pójdzie sprawdzić dom Leonarda, a Heather ma przeszukać szpital Brookheaven Hospital. W pokoju obok telewizora znajdziesz save. W swoim inwentarzu znajdziesz DAD's NOTEBOOK oraz SILENT HILL MAP. Wyjdź z pokoju. Znajdziesz się na dziedzińcu motelu. Udaj się do wyjścia z motelu na Nathan Avenue i skieruj się w lewo. W drugą stronę Heather nie będzie chciała iść, a ulice i tak są zablokowane.

Idąc ulicą będziesz spotykać psy Double Head. Obok Texxon Gas będą dwa latające potwory Pendulums. Skręć w Carroll Street. Po pewnym czasie po prawej będą długie schody prowadzące do góry do Heaven's Night. Udaj się tam. W środku znajdziesz apteczkę, amunicję oraz Beef Jerky. Na jednym z okrągłych stołów znajdziesz ulotkę o Silent Hill. Jest to dokładnie taka ulotka, jaka leżała w pokoju 104 w Wood Side Apartments Silent Hill Tourist Information:

Welcome to Silent Hill!

Silent Hill, a quite little lakeside resort town.
We're happy to have you. Take some time out of your busy schedules and enjoy a nice restful vacation here.
Row after row of quaint old houses, a gorgeous mountain landscape,
and a lake which shows different sides of its beauty with the passing of the day, from sunrise to late afternoons to sunset.
Silent Hill will move you and fill you with a feeling of deep peace.
I hope your time here will be pleasant and your memories will last forever.
Editor: Roger Widmark

Jeżeli na tej samej karcie posiadasz save'y z Silent Hill 2, na scenie będzie leżał plakat Marii z Silent Hill 2, w długich czarnych włosach.

Wyjdź z powrotem na ulicę i idź dalej ulicą Carroll Street. W końcu po prawej pojawi się wejście do szpitala. Udaj się tam.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408