Silent Hill 3 | Solucja

Underpass

MAPA

Idź schodami w dół. Na dole skręć w prawo. Dojdziesz do dużych drzwi. Przejdź przez nie. Będzie tam Numb Body oraz 2 Pendulums. Udaj się w lewo i wbiegnij w niebieskie drzwi po prawej. Będzie tam korytarz a w nim Numb Body. Udaj się prosto i wejdź w niebieskie drzwi. W korytarzach nic nie ma poza potworami. Idź prosto korytarzem, będzie tam 3 Numb Body. Przejdź przez kolejne niebieskie drzwi.

Znajdziesz się w pomieszczeniu. Na lewo będzie tablica, na której wisi mapa podziemi UNDERPASS MAP. Na prawo od mapy jest MAUL. Wyjdź z pomieszczenia przez kolejne niebieskie drzwi. Skieruj się teraz na południe. Po drodze czekają na ciebie Numb Body. Skręć w korytarz idący na zachód za niebieskimi drzwiami. Będzie tam sterta rupieci, a między nimi butelka wina WINE BOTTLE. Wracaj ponownie do rozwidlenia korytarzy i skieruj się na wschód. Twoim celem są dwa kwadratowe pomieszczenia obok siebie zaznaczone na mapie. Idź korytarzami w ich kierunku. Po drodze czekają na ciebie potwory, więc uważaj.

W jednym pomieszczeniu będzie save oraz naboje i 2 Health Drink. Obok save'a jest grzejnik. Ustaw Heather przy nim u użyj Wine Bottle. Otrzymasz OIL-FILLED BOTTLE. Wyjdź z pomieszczenia i przejdź do pomieszczenia obok. Będzie tam maszyna. Wlej olej z butelki i włącz maszynę po prawej. Teraz skieruj się do drabiny i zejdź niżej.

MAPA

Z nowego pomieszczenia wyjdź schodami. Znajdziesz się w kanałach. Kieruj się na zachód do niebieskich drzwi. Możesz przechodzić przez wodę, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Przejdź przez drzwi i idź cały czas korytarzem prosto. Na moście możesz dostrzec w wodzie potwora Slurper. Idź dalej i przejdź przez drzwi. W pomieszczeniu będzie na krześle suszarka do włosów DRYER i ampułka Ampoule. Teraz wracaj z powrotem. Będąc na moście zauważysz, że potwora Slurper w wodzie już nie ma. Wróć korytarzem do poprzedniego korytarza.

Na mapie zobaczysz następne pomieszczenie z tak samo długim korytarzem. Udaj się do niego. Będzie tam save i Health Drink. Na biurku znajdziesz notatkę About the monster in the water:

"There's a monster in the water. The bastard's killed 2 of my buddies.
I should never have doubted that old urban legend about alligators in the sewers. That was no myth.
But no one believes me. They were drunk and slipped? We're not that damn stupid.
Even calling it a monster isn't quite right. This is something else.
All I know is...something's in there.
I'm going in now to beat that thing's head in. If you find this note, consider it my will.
Revenge is futile -- or so you may think, reading this. But Jose and Jaime were my best buddies.
Wish I knew how to do the deed. Guns won't work underwater.
Even my famous knifework won't do much. If only I had a hand grenade..."

Wyjdź z pomieszczenia przez drugie drzwi.

W następnym pomieszczeniu będzie dużo krwi na podłodze i mostek prowadzący z jednej strony pomieszczenia na drugą. Nie wchodź na razie na niego, gdyż w przeciwnym wypadku potwór czający się w wodzie wciągnie cię do niej i Heather zginie.

Jeżeli grasz w Extra New Game, podejdź do krawędzi nad wodą i wrzuć do niej metalową rurkę Steel Pipe. Pojawi się wróżka. Jeżeli poprawnie odpowiesz na jej pytania, podaruje ci także złotą Gold Pipe i serbrną Silver Pipe rurkę. Oczywiście swoją metalową Steel Pipe także otrzymasz z powrotem. Te rurki nie są silniejsze niż metalowa rurka, a używanie ich w grze do walki zmniejsza twój ranking na koniec gry.

Podejdź do kontaktu przy drzwiach wejściowych i użyj suszarki Dryer - Heather podłączy ją do prądu i wrzuci do wody, co zabije potwora. Przejdź teraz na drugą stronę i wyjdź przez drzwi. Kieruj się na południe do niebieskich drzwi. Przejdź przez nie i idź dalej na zachód i wyjdź przez niebieskie drzwi. Zejdź schodami, przejdź korytarz i ponownie wejdź schodami do góry i przejdź przez kolejne niebieskie drzwi. Wejdź metalowymi schodami do góry, a następnie dalej po drabinie. Wyjdziesz na zewnątrz.

Znajdziesz się przy budynku osłoniętym rusztowaniami. Idź wzdłuż niego, aż dojdziesz do beczki z save'em.

Construction Site

Znajdź podwójne drzwi i przejdź przez nie do budynku. Idź korytarzem, aż dojdziesz do białych drzwi. Przejdź przez nie. Znajdziesz się na klatce schodowej. Wejdź po schodach na 5 piętro 5F i przejdź przez drzwi. Drzwi na pozostałych piętrach są zamknięte. Przejdź korytarzem do szerokiej części pomieszczenia. Zaraz za rogiem znajdziesz ścianę z innym odcieniem tynku. Uderz w ścianę metalową rurką lub innym przedmiotem. Ściana runie, a na ziemi znajdziesz tłumik SILENCER. Tłumik może być montowany do broni ręcznej Handgun lub maszynowej Submachine Gun. Powoduje, że wrogowie nie wiedzą dokładnie gdzie jesteś, ale zmniejsza siłę broni.

W pomieszczeniu pozbieraj potrzebne przedmioty i podejdź do materaca. Heather spyta się czy ma go zrzucić na dół. Odpowiedź tak. Gdy to zrobi skocz w dziurę.

Z następnego pomieszczenia nie ma innego wyjścia jak tylko przez dziurę w ścianie prowadzącą na rusztowania. Wyjdź przez nią. Na dworzu czekają dwa latające potwory. Po wyjściu skręć w lewo (lewa strona Heather) i idź rusztowaniem za róg budynku. Idź dalej aż dojdziesz do okna sąsiedniego budynku, przez które będziesz mógł wejść do środka.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408