Silent Hill 3 | Solucja

Hazel Street Subway Station

Ponieważ Heather odmówiła Douglasowi podwiezienia jej do domu i postanowiła jechać sama metrem, po rozmowie z nim schodzisz na dół. Tej części nie masz na razie mapy. Idź przed siebie i przejdź przez jedyne otwarte drzwi. Idąc dalej skręć w pierwszy korytarz w lewo, będzie tam mapa linii metra wisząca na ścianie. Heather badając ją stwierdzi, że musi się udać na Bergen Street na Platform 3. Teraz idź dalej kierując się znakami prowadzącymi na ten peron. Znajdziesz się w większym holu, gdzie na automatach biletowych będzie gazeta Ticket Machine newspaper:

Fatal Accident At Hazel Street

At about 11 PM on the 4th, a man waiting on the platform at the Hazel Street station fell onto the tracks
and was decapitated by the arriving St. Renata College-bound train. The victim died instantly.

While police have not yet determined whether the death was an accident or suicide, witnesses report
that the victim did not look inebriated and seemed to jump off the platform deliberately.

The victim's indentity is still unknown. He wa approximately 40 years old,
5 feet 10 inches tall, and was wearing a black jacket.

Przeczytaj ją i skieruj się w lewo. Przejdź przez barierki.

Subway

SH3 - Subway TrainZa rogiem znajdziesz mapę metra SUBWAY MAP. Teraz zejdź niżej schodami.

Po przejściu przez duży hol, po lewej stronie są małe drzwi. Po ich przejściu będzie korytarz a w nim na billboardzie będzie save. Teraz można rozpocząć zwiedzanie poszczególnych peronów metra.

Platform 4:
Jeżeli nie chcesz, to nie musisz na niego iść. Schodząc po schodach natkniesz się na kartkę leżącą na ziemi, którą możesz przeczytać Occult Magazine:

The souls of those who died suddenly by suicide or accident don't realize they're dead.
Sometimes they stay put and haunt that particular place.

These spirits have lost their human senses and memories and can only
keep replaying the pain and sadness of the moment they died.

The pain can get so bad that they turn to humans for salvation -- or
they begrudge humans their lives. At such times they can possess humans.

Places known as "famous suicide spots" or "high-accident areas" are often to blame.

You should be careful when approaching such locations, especially on the day or
at the time the death occurred. That is, if you don't want it to happen to you, too...

Po jej przeczytaniu zejdź jeszcze niżej. Na peronie podejdź do torów jak najbliżej. Będzie mały filmik, pokazujący że Heather została zepchnięta przez ducha na peron. Po chwili będzie słychać odgłos nadjeżdżającego pociągu. Szybko wejdź z powrotem na peron, gdyż inaczej pociąg cię rozjedzie. Scenka ta pojawi się tylko i wyłącznie, gdy przeczyta się gazetę na automatach z biletami i notatkę na schodach prowadzących na ten peron. Po wszystkim poszukaj ławki, na której będzie stał Health Drink. Teraz wracaj na górę na poziom save'a.

W dużym holu poszukaj telefonów. Gdy Heather będzie koło nich przechodzić, jeden z nich zadzwoni. Jednak po zbadaniu ich przez Heather okaże się, że wszystkie nie działają.

Platform 1:
Po zejściu na peron okaże się, że tory są pokryte siatką, a na ciebie czekają 3 psy Double Head. Zejdź schodami niżej po zachodniej stronie. Na dole znajdziesz na stole 2 Health Drink i amunicję. Wejdź ponownie na peron i zejdź schodami niżej po wschodniej stronie. Na dole znajdziesz NUTCRACKER. Po wyjściu na peron będą dwa kolejne psy Double Head. Udaj się z powrotem na poziom z save'em.

Platform 2:
Zejdź schodami na dół. Zobaczysz wagon. Udaj się do niego, czeka tam na ciebie SHOTGUN i amunicja do niego. Po wyjściu z wagonu pojawi się grubas Insane Cancer. Nie musisz z nim walczyć, możesz szybko pobiec dalej (nie na schody do góry) wzdłuż peronu i go ominąć za nim on wstanie. Teraz zejdź schodami jeszcze niżej. Będzie tam korytarz i dwie pary schodów prowadzące w dół. Platformę nr 4 możesz sobie darować, gdyż poza psami Double Head nic tam nie ma. Udaj się więc na Platfrom 3. Na peronie skieruj się na wschód - na koniec peronu. Zejdź na tory i biegnij w kierunku drzwi z zapaloną lampką nad nimi. Drzwi mają popsuty zamek, więc musisz szybko zawrócić, aby zdążyć wejść na peron zanim przyjedzie pociąg. Na drodze pojawią się psy Double Head. Nie zważaj na nie tylko szybko uciekaj z torów. Jak wszystko się uda pojawi się filmik. Pociąg stanie przy peronie i otworzą się drzwi na drugim końcu pociągu. Idź wzdłuż pociągu i otwórz drzwi przegradzające peron. Będą tam następne psy Double Head. Skieruj się na schody do góry, a następnie schodami na dół z drugiej strony. Teraz znajdziesz się na drugim końcu peronu. Na ławce będzie Health Drink. Teraz wsiądź do pociągu. Gdy Heather tam wejdzie, drzwi się zamkną i pociąg ruszy.

Subway Train

Wagon 1:
Możesz wyjść przez drzwi ostatniego wagonu i pooglądać sobie widok jadącego pociągu. Jednak nie próbuj iść prosto, gdyż skończy się to śmiercią Heather. Po obejrzeniu widoku, wracaj do wagonu. Na środku wagonu jest save. Teraz przejdź do następnego wagonu.

Wagon 2:
Czeka tu na ciebie dwóch potworów mały i duży Numb Body. Po ich zabiciu idź dalej do następnego wagonu.

Wagon 3:
Wagon jest ciemny i pusty. Idź do następnego.

Wagon 4:
Będzie tu duży Numb Body i mały. Zabij ich i idź do następnego wagonu.

Wagon 5:
W połowie wagonu znajdziesz apteczkę i naboje do shotguna. Przejdź do następnego wagonu.

Wagon 6:
Wagon jest pusty. Idź do następnego.

Wagon 7:
Czeka na ciebie grubas Insane Cancer. Możesz go zabić, albo bardzo szybko przebiec obok niego do następnego wagonu.

Wagon 8:
Wagon jest pusty. Idź do następnego.

Wagon 9:
Gdy tam wejdziesz pociąg się zatrzyma. Gdy podejdziesz do drzwi prowadzących do następnego wagonu, Heather stwierdzi, że konduktor już wyszedł albo go w ogóle nie było. Teraz wyjdź z pociągu. Na peronie na ścianie na wprost wyjścia z pociągu jest save. Jesteś na nieznanej stacji i nie masz mapy tego miejsca. Stąd jest jedno wyjście, przez niebieskie drzwi. Przejdź przez nie.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408