Silent Hill 2 | Solucja

Toluca Prison

SH2 - Toluca PrisonJames znajdzie się w więziennej stołówce. Będzie tam także Eddie. Po krótkiej z nim rozmowie przeszukaj stołówkę; poza nabojami znajdziesz tam także Health Drink i TABLET OF "BLUTTONOUS PIG". Na jednym z filarów znajdziesz save. Wyjdź na korytarz.

Udaj się w lewo. Na pierwszym biurku znajdziesz naboje. Na następnym będzie leżała mapa więzienia MAP OF THE PRISON. Udaj się teraz do pomieszczenia z małymi pomieszczeniami po środku, przypominającymi prysznice. W ostatnim prysznicu w korytarzu po lewej będzie TABLET OF "THE SEDUCTRESS". Udaj się teraz do pierwszego korytarza (przy stołówce) z celami więziennymi.

W korytarzu z celami. Wszystkie cele są zamknięte, poza tymi, których drzwi stoją otworem. W 5-tej celi znajdziesz naboje. W przedostatniej celi będzie dużo książek, a na łóżku będzie leżała woskowa lalka WAX DOLL. Zabierz ją. Wyjdź przez drzwi na końcu korytarza.

Znajdziesz się w kolejnym długim korytarzu. Idź do następnego korytarza z celami na drugim końcu więzienia. Tutaj wszystkie cele są zamknięte, ale jednak niektóre z nich się otwierają. Wejdź do pierwszej celi, znajdziesz tam wiele interesujących rysunków. Teraz wejdź do 7 celi. Na łóżku będzie TABLET OF "THE OPPRESSOR". Wróć teraz ponownie na korytarz.

Udaj się na dziedziniec, do którego wejście prowadzi przez podwójne drzwi na środku korytarza. Idź na środek dziedzińca. Znajdziesz tam szubienicę. Użyj na niej znalezionych tabliczek. Usłyszysz tętent koni oraz odgłos zabijania. Wracaj teraz do wyjścia. Na drzwiach będzie wisiała podkowa HORSESHOE. Zabierz ją i wracaj do korytarza, gdzie jest stołówka.

Wejdź do pokoju przesłuchań, 2 drzwi po lewej stronie od drzwi stołówki. Znajdziesz tam apteczka. Zabierz ją i wyjdź na korytarz. Wejdź do pomieszczenia obok i przejdź nim do następnego korytarza. Wejdź ponownie do pokoju przesłuchań w którym była apteczka. Znajdziesz tam zapalniczkę LIGHTER.

W męskiej toalecie będzie save. Udaj się do pomieszczenia ostatniego po prawej przed kratą Warden's Office. W pomieszczeniu będzie potwór oraz apteczka, Health Drink, ampułka, a także na biurku artykuł dotyczący jeziora - Legend of the Lake:

"Toluca Lake, the town's main tourist attraction. This clear, beautiful lake has another side as well.
It may seem like just a typical ghost story that you might find in any number of old towns across the country. But in this case, the legend is true.
On a fog-bound November day in 1918, the Little Baroness, a ship filled with tourists, failed to return to port.
A newspaper article from back then simply says "It most likely sunk for some reason". Despite an extensive police search, not a single fragment of the ship
nor any of the 14 bodies of passengers or crew has ever been recovered to this day.
In 1939, an even stranger incident occurred.
(wyrwano kilka stron)
Many corpses rest at the bottom of this lake. Their bony hands reach up towards the boats that pass overhead.
Perhaps they reach for their comrades."

Na regale natomiast znajdziesz dziennik - Prison guard's diary:

"Prisoners do not feel remorse. In fact, they do not feel themselves to be villains at all.
Even the most uneducated brute will use what little words he knows to justify himself.
And such trifling dreams they have, flourishing even in the darkness. Prisoners, too, are no exception.
No matter how foul nor loathsome one's own life and existence may be, human nature is abiding."

Przejdź do drugiego pomieszczenia. Znajdziesz tam naboje oraz HUNTING RIFLE. Wyjdź na korytarz i podejdź do kraty. Otwórz ją i przejdź przez nią. Na podłodze jest właz. Podejdź do niego. Użyj na raz Wax Doll, Horseshoe i Lighter. James stworzy z tego rączkę do klapy. Otwórz ją i skacz na dół.

Znajdziesz się w korytarzu. Idź do drzwi i je otwórz. Skacz dalej.

Znajdziesz się w kolejnym pomieszczeniu przed otwartymi drzwiami do winy. W każdym rogu windy są naboje i apteczka. Gdy zaczniesz je zbierać, winda ruszy w dół.

Znajdziesz się w pomieszczeniu z drzwiami i z save'em.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408