Silent Hill 2 | Solucja

Dark South Vale

Wyjdź na zewnątrz. Wszędzie będzie ciemno. Twoim celem jest teraz udać się do zaznaczonego miejsca na mapie na Lindsey Street.

Po wyjściu ze szpitala udaj się na południe Carroll Street. Na zachodnim końcu Rendell Street znajdziesz ampułkę i naboje. Po drugiej stronie drogi będzie Health Drink i apteczka. Udaj się teraz na wschód Rendell Street. Znajdziesz tam naboje. Ogólnie przeszukaj wszystkie ulice zanim dojdziesz do Saul Street. Znajdziesz tam dużo różnych naboi, Health Drinków, apteczek i ampułki.

Udaj się na Saul Street. Na jej końcu będzie tunel, a w nim brama. Przejdź przez nią. Będą tam nowe potwory Mandarins (Underhangers). Nie ma sensu ich zabijać. Przebiegnij korytarz do następnych drzwi i przejdź przez nie. Znajdziesz się na Saul Street przy przyczepie kempingowej (tej samej co wcześniej). Wejdź do środka, jest tam save. Obok przyczepy będzie apteczka i naboje.

Idź dalej Saul Street idąc południową strona ulicy, znajdziesz tam kolejne naboje. Na rogu Saul Street i Neely Street znajdziesz apteczkę przed wejściem do sklepu. Idź teraz Neely Street na północ. Wejdź do baru Neely's Bar. Znajdziesz tam nową wiadomość na ścianie:

"If you really want to see Mary, you should just die.
But you might be heading to a different place than Mary,
James."

Ta wiadomość może mieć wpływ na zakończenie gry. Czytasz - zakończenie In Water; nie czytasz - zakończenie Leave, Maria.

Wyjdź z baru i skieruj się na wschód Sanders Street. Skręć w Lindsey Street i idź prosto. Miń Gonzale's Mexican Restaurant i znajdź dom po lewej stronie, przed jego wejściem będzie leżał list - The key is in the park:

"Or perhaps you are a fool.
The truth usually betrays people.
A part of that abyss is in the old society.
The key to the society is in the park. At the foot of the praying woman,
inside of the ground, inside of a box. To open it, I need a wrench.
My patient buried it there. I knew, but did nothing. It made me uneasy to have such a thing near.
I wasn't looking for the truth, I was looking for tranquility.
I also saw that thing. I fled, but the museum was sealed as well.
Now no one dares to approach that place.
If you still do not wish to stop,
James, I pray to the Lord to have mercy on your eternal soul."

oraz klucz WRENCH.

Udaj się teraz na Katz Street. Przy Cafe Texxan znajdziesz naboje. Kolejne przy Big Jays. Idź na zachód w kierunku Munson Street. Na końcu Katz Street, zaraz za apartamentowcami będzie ściana, a w niej brama. Tym razem będzie ona otwarta. Idź teraz na północ Munson Street, prosto do Rosewater Park.

W alejkach parku po prawej stronie znajdziesz pomnik modlącej się kobiety. Podejdź do niego z tyłu i przyjrzyj się ziemi za nim. James odkopie puszkę, która jest przymocowana dwoma śrubami. Użyj Wrench i weź klucz OLD BRONZE KEY. Wróć teraz na Nathan Avenue i skieruj się do Silent Hill Historical Society Museum, zaznaczonego na mapie (mijałeś je idąc do mostu). Obok towarzystwa historycznego będzie apteczka. Podejdź do drzwi, otwórz je kluczem i wejdź do środka.

Silent Hill Historical Society

SH2 - Silent Hill Historical SocietyZaraz po wejściu do muzeum na ladzie będzie save. W następnym pomieszczeniu znajdziesz galerię obrazów na ścianach. Pooglądaj je. Jeżeli idziesz grę po raz kolejny, w gablocie na środku pomieszczenia znajdziesz OBSIDIAN GOBLET, który służy do uzyskania zakończenia Rebirth. Przejdź do następnego pomieszczenia z obrazami. Będzie w nim wielka dziura w ścianie. Przejdź przez nią i idź schodami na dół.

W końcu dotrzesz do drzwi. Przejdź przez nie. W pomieszczeniu na biurku znajdziesz notatkę z 1820 roku. Będzie tu także apteczka. Wyjdź przez drugie drzwi.

Będzie tam korytarz. W pomieszczeniu na prawo korytarza będzie amunicja i kilka obrazów do obejrzenia. Wyjdź z pomieszczenia ponownie na korytarz i idź w drugą stronę. Będzie tam kolejne pomieszczenie, a w nim amunicja. Wyjdź ponownie na korytarz i skieruj się dalej korytarzem do ostatnich drzwi. Znajdziesz się w pomieszczeniu z dużym otworem w podłodze. Skocz tam.

Znajdziesz się w studni bez wyjścia. Znajdź ścianę, przy której James stwierdzi, że inaczej wygląda i uderz w nią kilka razy rurką. Ściana runie, a za nią będą drzwi. Przejdź przez nie.

Znajdziesz się w kolejnym korytarzu, w kanałach. Idź korytarzem do miejsca gdzie będą niskie schodki prowadzące do dwóch drzwi. Wejdź w drzwi na prawo. Będzie tam krótki korytarz. Na końcu niego będą otwarte drzwi do pomieszczenia, w którym zamiast podłogi jest zamknięta brama. Wróć do małego korytarzyka i wejdź w drzwi pośrodku. Znajdziesz tam klucz SPIRAL-WRITING KEY. W tym momencie bateria w twojej latarce padnie. Musisz ją wymienić na tą znalezioną w szpitalu. Zrób to szybko, bo pomieszczenie zaroiło się od robaków. Teraz podejdź do drzwi i przypatrz się klawiaturze. Kod do drzwi jest za każdym razem losowo wybierany. Niektóre klawisze są jaśniejsze. Musisz posługując się tylko i wyłącznie nimi znaleźć kombinację otwierającą te drzwi.

Po wyjściu z pomieszczenia udaj się teraz do pomieszczenia z bramą zamiast podłogi i użyj klucza, aby ją otworzyć. Zeskocz na dół.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408