Silent Hill 2 | Solucja

West South Vale

SH2 - Rosewater ParkZejdź schodami na dół. Niedaleko schodów po przeciwnej stronie uliczki znajdziesz apteczkę. Ponieważ w tą stronę uliczka jest zablokowana, więc idź w drugą. Po pewnym czasie dojdziesz do muru, na którym będzie siedziała mała dziewczynka - Laura. Po krótkiej rozmowie idź dalej.

Gdy wejdziesz do tunelu po lewej stronie będą schody prowadzące na górę. Na ich szczycie znajdziesz naboje, ale ponieważ wyjście jest zakratowane, wracaj z powrotu do tunelu i idź nim dalej. Gdy z niego wyjdziesz znajdziesz się w Rosewater Park. Wejdź do parku.

Pozwiedzaj lewą stronę parku, znajdziesz tam trochę naboi i Health Drinki. W końcu dojdziesz do promenady. W rogu po prawej będzie Health Drink. Idź dalej promenadą nad jeziorem. Dojdziesz do budki z napojami, obok której będzie stała Maria. Po rozmowie, okaże się, że Maria będzie ci towarzyszyć przez jakiś czas. W zależności jak będziesz się nią opiekować, będzie to wpływać na zakończenie gry. Musisz jednak wiedzieć, że jej zabicie oznacza koniec gry. Opieka nad Maria - zakończenie Maria; brak opieki - zakończenie Leave, In Water.

Idź dalej promenadą do schodów na drugim końcu parku. Wejdź nimi i idź dalej prosto główną drogą prowadzącą do drugiego wyjścia z parku. Dojdziesz do Nathan Avenue. Udaj się w lewo do Jack's Inn. Na wewnętrznym dziedzińcu motelu znajdziesz zaparkowany niebieski samochód. Na jego masce będzie save. Wyjdź ponownie na Nathan Avenue i udaj się w lewo.

Jeżeli przeszedłeś grę już 4 razy i uzyskałeś wszystkie 4 różne zakończenia, to tuż zza Jack's Inn na Nathan Avenue idąc w stronę Historical Society, po lewej będzie mały dziedziniec, a z boku niego będzie stała psia buda. Taka sama jak w Silent Hill 1. Podejdź do niej i wyjmij z niej klucz - kość Dog Key. Jest to klucz do zakończenia Dog.

Idź ulicą prosto do Texxon Gas. Będzie tam zaparkowany przy dystrybutorach samochód, którego warkot usłyszysz wcześniej. W maskę będzie wbita metalowa rurka Steel Pipe. Weź ją, jest mocniejsza niż twoja wysłużona już drewniana pałka. Rozejrzyj się po stacji benzynowej. Obok białej ciężarówki znajdziesz 2 Health Drinki i naboje. Przy garażu na rogu ulic znajdziesz Health Drink i naboje.

Jeżeli idziesz grę po raz kolejny na rogu ulic Nathan Avenue i Carrol Street znajdziesz stojak na gazety, będzie w nim książka BOOK OF LOST MEMORIES, potrzebna do zakończenia Rebirth:

"The name comes from the legend of the people whose land was stolen from them.

They called this place "The Place of the Silent Spirits." By "Spirits,"
they meant not only their dead relatives, but also the spirits that they believed
inhabited the trees, rocks and water around them.

According to legend, this was where the holiest ceremonies took place.

But it was not the ancestors of those who now live in this town that first stole
the land from these people. There were others who came before.

In those days, this town went by another name. But that name is
now hopelessly lost in the veils of time.

All we know is that there was another name, and that for some
reason the town was once abandoned by its residents."

Opuść stację benzynową. Carrol Street jest zablokowana, więc idź dalej Nathan Avenue w kierunku Lake View Hotel po drugiej stronie jeziora. Miń towarzystwo historyczne Historical Society. W końcu dotrzesz do popsutego mostu. Znajdziesz tam zwłoki, przy których będzie mapa. James zaznaczy miejsca na swojej mapie. Obok zwłok będą naboje, a przy zamkniętym wejściu do przystani będzie apteczka. Ponieważ most jest popsuty nie możesz iść dalej. Udaj się więc do miejsca zaznaczonego na mapie kółkiem - do kręgielni Pete's Bowl-O-Rama.

Przed wejściem do kręgielni na trawniku znajdziesz Health Drink. Podejdź do podwójnych drzwi. Maria stwierdzi, że poczeka na ciebie na zewnątrz. Wejdź do budynku. Znajdziesz się w korytarzu. Wejdź przez drzwi po lewej do następnego pomieszczenia. Przejdź przez nie do następnych drzwi. Spotkasz tam Eddiego i Laurę (tą małą dziewczynkę). Po rozmowie idź na drugi koniec kręgielni, a znajdziesz tam naboje. Teraz wracaj z powrotem i wyjdź przez drzwi, którymi wybiegła Laura. Znajdziesz się ponownie w korytarzu. Wyjdź na zewnątrz.

Po wyjściu z kręgielni spotkasz Marię, która powie ci gdzie pobiegła Laura. Udaj się w kierunku, z którego nadeszła Maria. Obiegnij kręgielnię, aż dojdziesz do siatki. Przejdź przez furtkę do bardzo wąskiej uliczki. Idź nią do końca. Tam Maria pokarze ci, którędy Laura dalej pobiegła. Ponieważ ty tamtędy nie przejdziesz, Maria pokaże ci inną drogę. Podejdź do drzwi i spróbuj je otworzyć. Wtedy na pomoc przyjdzie ci Maria i je otworzy. Wejdź do środka.

Znajdziesz się na zapleczu baru Heaven's Night. Udaj się schodami na górę. Zbadaj butelki i przejdź przez ostatnie drzwi w korytarzu. Znajdziesz się w barze. Na krześle będzie apteczka. Wyjdź z baru przez główne wyjście i zejdź po schodach. Znajdziesz się teraz na Carroll Street. Skieruj się w prawo. Idąc wzdłuż szpitala zobaczysz Laurę, która do niego wbiegnie. Idź za nią do szpitala.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408