Lista ofiar Walter'a Sullivan'a

Ofiara nr 21 (Victim no. 21) - Henry Townsend

Ofiara nr 20 (Victim no. 20) - Eileen Galvin

Ofiara nr 19 (Victim no. 19) - Richard Braintree

Ofiara nr 18 (Victim no. 18) - Andrew DeSalvo

Ofiara nr 17 (Victim no. 17) - Jasper Gein

Ofiara nr 16 (Victim no. 16) - Cynthia Velasquez

Ofiara nr 15 (Victim no. 15) - Joseph Schreiber
Opis: nie występuje w grze.
Sposób śmierci: nieznany.
Biały mężczyzna w średnim wieku, dziennikarz. Badał kult Holy Mother; był autorem artykułu o tej sekcie opublikowanego w "Concord" Joseph's Article. Został ofiarą Rozpaczy (Despair). Był poprzednim lokatorem mieszkania 302, który także został uwięziony przez to mieszkanie. Nie pojawia się w grze. Jego postać zostaje wymieniona także w Silent Hill 3.

Ofiara nr 14 (Victim no. 14) - Toby Archbolt
Opis: ubrany na brązowo.
Sposób śmierci: zrzucenie z klifu.
Czarny mężczyzna w średnim wieku, kapłan sekty Holy Mother. Hazardzista i dewiant seksualny. Został zepchnięty ze skały w lesie w Meksyku. Został ofiarą Mroku (Gloom). Pojawia się jako duch ubrany w brązowe ubranie. Jest szybkim duchem, ale nie pojawia się zbyt często.

Ofiara nr 13 (Victim no. 13) - Sharon Blake
Opis: w sukience i kapeluszu.
Sposób śmierci: utonięcie.
Biała kobieta w średnim wieku, mężatka, której członkowie rodziny należeli do sekty Silent Hill. Jej ciało znaleziono w lesie Silent Hill, utonęła. Została ofiarą Ciemności (Darkness). Ona nie należała do sekty, jednakże po przeczytaniu artykułu Joseph'a Schreiber'a chciała ich zobaczyć... Pojawia się jako kobieta w sukience i kapeluszu. Jest najwolniejszym i najsłabszym duchem pojawiającym się w grze.

Ofiara nr 12 (Victim no. 12) - Peter Walls
Opis: nastolatek w sportowej kurtce.
Sposób śmierci: pobity na śmierć.
Biały student szkoły średniej, który był uzależniony od narkotyków. Został pobity na śmierć. Jego ciało znaleziono w hotelu w South Ashfield. Został ofiarą Pustki (??) (Void). Pojawia się jako nastolatek ubrany w sportową kurtkę. Jest bardzo szybkim duchem, ale nie pojawia się zbyt często.

Ofiara nr 11 (Victim no. 11) - Walter Sullivan

Następnym ofiarom wyjęto serca.

Ofiara nr 10 (Victim no. 10) - Eric Walsh
Opis: ma krótkie włosy i zieloną kurtkę.
Sposób śmierci: strzał w głowę.
Właściciel baru w Ashfield. Młody biały mężczyzna. Został zastrzelony strzałem w twarz, a jego ciało znaleziono w jego mieszkaniu, w salonie. Serce zostało zabrane. Spotykamy go przyszpilonego mieczem do podłogi w jego mieszkaniu. Ma zieloną kurtkę i krótkie włosy. Pojawia się często, jeżeli zabierzesz z niego sztylet.

Ofiara nr 9 (Victim no. 9) - William Gregory
Opis: nie pojawia się w grze.
Sposób śmierci: zadźgany śrubokrętem.
Właściciel sklepu zegarmistrzowskiego "Watch and Clock" w Ashfield. Starszy biały pan. Został zadźgany własnym śrubokrętem na śmierć. Serce zostało zabrane. Nie pojawia się w grze.

Ofiara nr 8 (Victim no. 8) - Miriam Locaine
Opis: jest połową TwinVictim.
Sposób śmierci: poćwiartowana na kawałki siekierą.
Biała uczennica szkoły podstawowej, młodsza siostra Billy'ego Locaine'a. Została zamordowana w tym samym czasie co jej brat, jednak jej ciało zostało bardziej zmasakrowane i pocięte na kawałki siekierą, a części jego brakowało. Jej ciało znaleziono na środku drogi. Serce zostało zabrane. Pojawia się jako połowa Twin Victims. To zabójstwo Walter'a Sullivan'a jest wspomniane w artykule, który znajduje James Sunderland w Silent Hill 2.

Ofiara nr 7 (Victim no. 7) - Billy Locaine
Opis: jest połową TwinVictims.
Sposób śmierci: wykrwawienie po uderzeniach siekierą.
Biały uczeń szkoły podstawowej, który był blisko związany ze swoją młodszą siostrą Miriam. Został zamordowany siekierą przed Locaine w Silent Hill. Jego ciało znaleziono w krzakach nieopodal. Pojawia się jako połowa Twin Victims. To zabójstwo Walter'a Sullivan'a jest wspomniane w artykule, który znajduje James Sunderland w Silent Hill 2.

Ofiara nr 6 (Victim no. 6) - George Rosten
Opis: nie pojawia się w grze.
Sposób śmierci: zatłuczony na śmierć przy pomocy metalowej rurki.
Biały, w średnim wieku kapłan sekty Valtiel (Holy Mother). Pracował jako prawa ręka Jimmy'ego Stone'a. Został zabity metalową rurką, a jego serce zostało wyjęte. Ciało znaleziono w piwnicy sierocińca Wish House. Nauczał on młodego Waltera Sullivana. Nie pojawia się w grze.

Ofiara nr 5 (Victim no. 5) - Rick Albert
Opis: nie pojawia się w grze.
Sposób śmierci: zatłuczony na śmierć przy pomocy kija golfowego.
Właściciel sklepu sportowego "Albert's Sports" w Ashfield, w średnim wieku. Został zamordowany kijem do golfa, a jego serce zostało zabrane. Nie pojawia się w grze.

Ofiara nr 4 (Victim no. 4) - Steve Garland
Opis: w średnim wieku, w niebieskich ogrodniczkach zapiętych na jedno ramię.
Sposób śmierci: zastrzelony z karabinu maszynowego.
Właściciel sklepu zoologicznego "Garland" w Ashfield, biały. Został zamordowany przy użyciu broni maszynowej, jednakże jego serce nie zostało wyjęte. Wolał zwierzęta od ludzi. Pojawia się często jako duch w ogrodniczkach. Średnio mocny.

Ofiara nr 3 (Victim no. 3) - Sein Martin
Opis: starszy, łysy mężczyzna w obdartym ubraniu.
Sposób śmierci: uduszenie.
Biały 18-latek, kolega Bobby'ego i Jaspera. Został także uduszony, pozbawiony serca, a jego ciało znaleziono na terenie kampusu Uniwersytetu Pleasent River. Nie pojawia się w grze.

Ofiara nr 2 (Victim no. 2) - Bobby Randolph
Opis: starszy, łysy mężczyzna w obdartym ubraniu.
Sposób śmierci: uduszenie.
Czarny 18-latek, student, który był zainteresowany ciemnymi stronami Silent Hill i kultem w tym mieście. Swoje zainteresowania dzielił z przyjaciółmi Sein'em oraz Jasper'em Gein'em. Został uduszony, a jego ciało zostało pozbawione serca; znaleziono je na terenie kampusu Uniwestytetu Pleasent River. W dniu śmierci powiedział swoim przyjaciołom, że idzie szukać diabła. Ciało jego przyjaciela Sein'a znaleziono w tym samym miejscu. Nie pojawia się w grze.

Ofiara nr 1 (Victim no. 1) - Jimmy Stone
Opis: starszy, łysy mężczyzna w obdartym ubraniu.
Sposób śmierci: strzał w głowę.
Mężczyzna w średnim wieku. Był kapłanem Valtiel (Holy Mother). Nosił przydomek "Red Devil", gdyż nosił trójkątny czerwony kaptur. Został zamordowany przez Waltera Sullivan'a strzałem w tył głowy na pierwszym piętrze budynku sierocińca Wish House. Serce ofiary zostało usunięte. Duch jego pojawia się często i jest słaby. Pojawia się w starych ubraniach. Jest to pierwszy duch jakiego widzimy w grze. Istnieje teoria, że staje się on piramidogłowym Pyramid Head, gdyż on nosił trójkątny czerwony kaptur za życia.
Występują:

Silent Hill 2
Silent Hill 4 The Room
[ Silent Hill ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408