Silent Hill 2 | Solucja

Wood Side Apartments

SH2 - Wood Side ApartmentsPo wejściu do budynku na lewej ścianie jest mapa MAP OF THE APT BLDG. Natomiast na ścianie po prawej jest save. Na murku przy schodach stoi Health Drink. Udaj się na drugie piętro 2F.

Po wejściu na drugie piętro 2F przejdź przez drzwi. Skieruj się w prawo. Wejdź do pomieszczenie gospodarczego i podejdź do zsypu. Zobaczysz, że coś tam utknęło. Wyjdź i idź do pokoju 205. Znajdziesz tam latarkę FLASHLIGHT na manekinie ubranym w ubranie Mary. Wyjdź z pomieszczenia.

Udaj się do pokoju 210 po naboje. A następnie do pokoju 208. Na stoliku przy telefonie znajdziesz notatkę od właściciela mieszkania. W zależności od trudności gry będzie ona następująca:

Na poziomie Easy:

"Three different sizes, time on the run.
Three young men circlin' round the sun.
Henry is short and very, very slow,
Scott can't stop, he's always on the go."

Na poziomie Normal / Hard / Extra Hard:

"Three needles stand of three different heights.
The fat, the tall and the thin.
From slow to fast they move to the right.
Scott rests not on three, but fifteen."

Obejrzyj teren i udaj się na 3 piętro 3F.

Po przejściu przez drzwi po prawej zobaczysz kratę, za którą James zobaczy klucz. Spróbuj go dosięgnąć. W tym momencie będzie scenka, w której mała dziewczynka kopnie klucz dalej. Nic nie jesteś w stanie teraz zrobić, więc udaj się do pokoju 301. W wózku sklepowym będzie pistolet PISTOL. Weź go. Wyjdź z pomieszczenia i udaj się z powrotem na drugie piętro 2F i wróć do pokoju z zegarem 208.

W pokoju 208 coś się zmieniło. Na fotelu przed telewizorem znajdziesz zmasakrowane zwłoki. Obok na regale będzie klucz do pokoju 202. Weź go i udaj się do pokoju 202.

W pokoju 202 wejdź do pomieszczenia na prawo. Będzie to sypialnia pełna motyli. Przy łóżku na ścianie jest dziura. Sięgnij do niej, a wydobędziesz klucz do zegara CLOCK KEY. Teraz wracaj do pokoju 208.

Po wejściu do niego przejdź do pomieszczenia z zegarem. Naprzeciw zegara na ścianie jest wyryta informacja jak ustawić wskazówki zegara:

"(H) Henry - (H) Hours, (M) Mildred - (M) Minutes, (S) Scott - (S) Seconds"

Podejdź do zegara i użyj klucza. Teraz możesz ustawić odpowiednią godzinę na zegarze, czyli ustaw wskazówki na godzinę 9:10.

Jak ustawisz prawidłową godzinę usłyszysz inny dźwięk. Teraz przejdź do boku zegara i go przesuń. Za zegarem odkryjesz dziurę w ścianie. Przejdź przez nią do pokoju 209. Znajdziesz tam save oraz Health Drink w kuchni. Wyjdź na korytarz i udaj się do klatki schodowej. Wejdź na 3 piętro 3F. Na górze na balustradzie będą naboje. Przejdź przez drzwi prowadzące na korytarz na 3 piętrze.

Udaj się do pokoju 307. Będzie tam Piramid Head. James schowa się w szafie. Po zakończeniu filmiku wróć do szafy i weź klucz COURTYARD KEY. Wyjdź na korytarz. Dojdź do miejsca, w którym dziewczynka kopnęła klucz. Weź klucz FIRE ESCAPE KEY. W pomieszczeniu gospodarczym obok znajdziesz naboje. Teraz udaj się do pokoju 303. Znajdziesz tam apteczkę, naboje oraz Health Drink na lodówce. Wyjdź na korytarz.

Udaj się do klatki schodowej na prawo na mapie od głównej klatki, którą wszedłeś do budynku. Zejdź na sam dół i idź korytarzem na wprost wejścia. Znajdziesz tam 6-pak soczków pomarańczowych CANNED JUICE. Teraz wracaj przez 3 piętro na 2 piętro do pomieszczenia gospodarczego.

W pomieszczeniu gospodarczym podejdź do zsypu i użyj 6-paku Canned Juice. Teraz zejdż na 1 piętro 1F i wyjdź przez drzwi, którymi wszedłeś do budynku. Po wyjściu skieruj się w lewą stronę James'a. Za mgłą będzie tam korytarzyk prowadzący do końca zsypu. Pogrzeb w śmieciach i znajdziesz monetę COIN [OLD MAN]. Będzie tam także gazeta i w niej artykuł - Article about murder incident:

"The police announced today that Walter Sullivan, who was arrested on the 18th of this month for the brutal murder
of Billy Locane and his sister Miriam, committed suicide in his jail cell early on the morning of the 22nd.
According to the police statement, Sullivan used a soup spoon to stab himself in the neck, severing his carotid artery.
By the time the guard discovered him, Sullivan was dead from blood loss, the spoon buried two inches in his neck.
An old schoolmate of Walter Sullivan's from his hometown of Pleasant River said "He didn't look like the type of guy who would kill kids.
But I do remember that just before they arrested him he was blurting out all sorts of strange stuff like 'He's trying to kill me. He's trying to punish me.
The monster... the red devil. Forgive me. I did it, but it wasn't me!'."
The schoolmate then added "I guess now that I think of it, he was kinda crazy." "

Wróć teraz do budynku i udaj się korytarzem na 1 piętrze 1F do drugiego wyjścia.

Znajdziesz się na wewnętrznym dziedzińcu pośrodku którego jest ogrodzony basen. Udaj się tam. Na środku pustego basenu jest wózek dziecięcy, a w nim moneta COIN [SNAKE]. Teraz udaj się do drugiej części budynku.

W pokoju 104 znajdziesz amunicję na krześle oraz broszurkę dotyczącą Silent Hill - Sightseeing brochure:

"Welcome to Silent Hill!
Silent Hill, a quiet little lakeside resort town. We're happy to have you.
Take some time out of your busy schedules and enjoy a nice restful vacation here.
Row after row of quaint old houses, a gorgeous mountain landscape,
and a lake which shows different sides of its beauty
with the passing of the day, from sunrise to late afternoons to sunset.
Silent Hill will move you and fill you with a feeling of deep peace.
I hope your time here will be pleasant and your memories will last forever.
Editor: Roger Widmark"

Udaj się teraz do pokoju 101. W łazience James spotka Eddiego Dombrowski, który wymiotuje do toalety. Po rozmowie z nim udaj się z powrotem na dziedziniec między budynkami. Wróć do poprzedniego budynku i udaj się na 2 piętro 2F. Po przejściu przez drzwi skręć w lewo i idź do końca korytarza. Użyj klucza, aby otworzyć drzwi na końcu korytarza. Okaże się, że za nimi nic nie ma. Jednakże budynek obok stoi na tyle blisko, że James jest w stanie do niego przeskoczyć. A więc zrób to.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408