Lisa Garland

Lisa Garland Lisa Garland Lisa Garland


Lisa Garland urodziła się w 1960 roku w Silent Hill, a w 1966 rozpoczęła naukę w Midwich Elementary School.

W 1968 roku rozpoczyna pracę jako pielęgniarka w szpitalu Alchemilla Hospital. Wdaje się także w romans z pracującym w szpitalu lekarzem Michael'em Kaufmann'em. W tym okresie pod jej opiekę trafia ciężko poparzona dziewczynka Alessa Gillespie, którą się opiekuje. Travis Grady usiłuje się od niej dowiedzieć, jak czuje się Alessa - dziewczynka, którą uratował z pożaru. Lisa chętnie dostarcza mu informacji, choć o samej Alessie nie chce dużo mówić. Jest już uzależniona od narkotyków, których dostarcza jej Michael Kaufmann.

W 1983 roku, gdy do miasta przybywa Harry Mason, Lisa jest już całkowicie uzależnioną od narkotyków dziewczyną, która chętnie dostarcza Harry'emu wszelkich informacji dotyczących osób w mieście, jednakże nie na temat dziewczynki. Postanawia odejść ze szpitala i przestać się opiekowąć Alessą, która od czasu wypadku była utrzymywana przy życiu. W związku z tym Kaufmann ją zabija w bardzo okrutny sposób.

W Shattered Memories Lisa Garland poznaje Harry'ego Mason'a zaraz po jej wypadku samochodowym, w którym zostaje ranna. Harry postanawia postanawia odprowadzić ją do domu. W czasie spaceru Lisa przyznaje mu się, że ma skłonność do starszych mężczyzn. Lisa ginie na swojej kanapie w wyniku odniesionych obrażeń lub w wyniku podania niewłaściwego lekarstwa przez Harry'ego - ta kwestia nie jest do końca jasna.
Występuje:

Silent Hill
Silent Hill Origins
Silent Hill Shattered Memories
[ Silent Hill ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408