Cheryl Mason

Cheryl Mason Cheryl Mason


Siedmioletnia dziewczynka, przybrana córka Harry'ego Mason'a, której mama zginęła 4 lata wcześniej (w 1977 roku?). Na prośbę matki Harry przyjeżdża z nią do Silent Hill, gdzie na wjeździe do miasta mają wypadek. Harry traci przytomność, a Cheryl znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

Cheryl jest bardzo podobna (jak nie identyczna) do Alessa Gillespie; mają nawet takie same zainteresowania: kolekcjonują motyle. Cheryl jak i Alessa jest "wybraną przez Boga" i sekta z Silent Hill The Order bardzo chce ją mieć.

Cheryl nie odnajduje się, jednak Harry od Alessy otrzymuje niemowlę, któremu także daje na imię Cheryl. Wraz z nim wyjeżdża z Silent Hill do Portland, gdzie mieszka z nią przez 5 lat. Po 5 latach członkowie sekty The Order odnajdują ich i Harry w obronie Cheryl zabija jednego z członków. W wyniku czego oboje uciekają z miasta. Harry zmienia imię Cheryl na Heather i zmienia kolor jej włosów na blond. Heather posiada naszyjnik z aglaophotis, który Harry zebrał w szpitalu Alchemilla Hospital w Silent Hill.

W Shattered Memories Cheryl jest córką Dahlia Gillespie i Harry'ego Masona, który zginął w wypadku samochodowym. Cheryl ukończyła Midwich High School w Silent Hill. Jest pacjentką doktora Micheal'a Kaufmann'a.
Występuje:

Silent Hill
Silent Hill 3
Silent Hill Shattered Memories[ Silent Hill ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408