Harry Mason


Harry Mason Harry Mason


Harry Mason urodził się w 1951 roku. Z zawodu był pisarzem. W wieku około 32 lat przyjeżdża wraz ze swoją adoptowaną 7-letnią córką Cheryl do Silent Hill na wakacje, na prośbę jego zmarłej 4 lata wcześniej żony. Na peryferiach miasta mają wypadek samochodowy, w którym Cheryl znika. Harry wyrusza na jej poszukiwanie po opuszczonym mieście. W poszukiwaniach pomaga mu policjantka Cybil Bennet.

Ostatecznie Harry'emu nie udaje się odnaleźć Cheryl, jednakże od Incubator Allessa Harry dostaje niemowlę, z którym wyjeżdża z miasta i osiedla się w Portland. Po 5 latach The Order odnajduje ich i chce odebrać mu córkę. W jej obronie Harry zabija jednego z członków sekty i ponownie ucieka z córką do innego miasta, gdzie zmieniają jej imię na Heather i przefarbowywuje ją na blond. Po 17-latach od wydarzeń z Silent Hill, Harry zostaje zabity we własnym mieszkaniu przez potwora zwanego Misjonarzem, na rozkaz Claudii Wolf.

W Shattered Memories Harry Mason mieszkał w Silent Hill na ulicy Levin Street i nie żyje od 18 lat; zginął w wypadku samochodowym.
Występuje:

Silent Hill
Silent Hill Shattered Memories[ Silent Hill ]
Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408