Silent Hill 2 | Solucja

East South Vale

SH2 - James Sunderland w łazienceGra rozpoczyna się w toalecie przy parkingu, niedaleko Silent Hill, gdzie przyjechał James Sunderland. W twoim inwentarzu znajdziesz list od jego żony Mary i jej zdjęcie. W zależności od tego czy będziesz je oglądać i czytać w czasie gry, czy też nie będzie to wpływać na zakończenie gry. Oglądasz - zakończenie Leave; nie oglądasz - zakończenie Maria. Jeżeli grasz w wersję Director's Cut i przeszedłeś już grę, w toalecie znajdziesz Blue Gem, potrzebny do zakończenia UFO. Wyjdź z toalety i podejdź do samochodu od strony kierowcy. Na siedzeniu będzie mapa MAP OF SILENT HILL. Teraz udaj się w kierunku schodów i dalej ścieżką do Silent Hill.

Idąc ścieżką będziesz po prawej stronie mijać studnię. Jak do niej zajrzysz, znajdziesz tam czerwoną kartkę. Tak w tej grze są oznaczone save'y. W tej chwili nie ma sensu zapisywać gry, gdyż nic się nie dzieje. Idź dalej ścieżką aż dojdziesz do cmentarza. Na cmentarzy James spotka Angelę Orosco. Po dziwnej rozmowie wyjdź z cmentarza przez drugą bramę. Idź prosto drogą. Jeżeli idziesz grę po raz drugi po jakimś czasie usłyszysz warkot piły CHAINSAW. Znajdziesz ją wbitą w bale drewna po prawej stronie drogi.

Idź prosto, jak droga prowadzi. Dojdziesz do tunelu, w którym będzie brama. Przejdź dalej i idź prosto Wiltse Road. Dojdziesz do Sanders Street. Przejdź na drugą stronę i skieruj się w lewo. Przy kwiaciarni Flower Shop znajdziesz apteczkę. Teraz idź w kierunku Lindsey Street. Jak dojdziesz do skrzyżowania zobaczysz na jezdni ślady krwi. Po scence zawróć i pójdź w dół ulicy. Po lewej stronie na schodach znajdziesz Health Drink. Teraz zawróć i idź w górę Lindsey Street. Po prawej stronie na wysokości Katz Street po prawej stronie przy bramie będzie Health Drink. Kieruj się śladami krwi na jezdni.

Dojdziesz do skrzyżowania z Vachss Road. Skręć w nią. Po prawej będziesz mijać ogrodzony siatką teren. Przejdź przez furtkę. Znajdziesz tam kolejne 2 Health Drinki oraz na stole będzie save. Idź dalej tą ulicą do końca. Przejdź przez bramę i idź dalej. Dochodząc do tunelu usłyszysz działające radio. Będzie scenka, w której James bierze radio RADIO. Podejdzie do niego pierwszy potwór Lying Figure. James wyrwie z płotu patyk nabity gwoździami WOODEN PLANK. Ale walkę z nim musisz stoczyć ty. Jest bardzo łatwa, z następnymi nie będzie już tak prosto. Teraz wracaj z powrotem do Lindsey Street.

Po przeciwnej stronie Lindsey Street znajdziesz monument na chodniku. Przeczytaj na nim napis:

"Remains of _____ Swamp
The _____ers of land surroun____
__is monument was originally
swamp, but was later fil____
Fr_____ng ago, t___________s
nicknamed Blood Swamp because
the _________ers poured the wat__
_sed to wash the ex__________ols in here.
Perhaps it's fo_______________hat
many pe________m to have s___________n the area. "

Teraz udaj się na Saul Street. Obok Happy Burger będzie apteczka, a na przeciwko skrzyżowania Neely Street i Sanders Street przed sklepem sportowym będzie druga apteczka. przed sklepem Na końcu Saul Street znajdziesz przyczepę kempingową Motorhome. Wejdź do niej. W środku znajdziesz kartkę z napisem:

"I'll wait at Bar Neeley's"

oraz save. Jeżeli idziesz grę po raz kolejny znajdziesz tam także spray HYPER SPRAY (zamraża na pewien czas potwory, nie zabija ich; istnieje kilka rodzajów sprayów, które są zależne od uzyskanej na końcu gry rangi. Najlepszy jest zielony, który w przeciwieństwie do innych zabija potwory). Wyjdź z przyczepy.

Idź teraz do Neeley's Bar, który znajduje się na rogu Sanders Street i Neeley Street. Wejście do niego jest od strony Neeley Street. W barze znajdziesz kolejną mapę Silent Hill z zaznaczonymi punktami. James przekopiuje ją na swoją mapę. W środku na jednym z okien będzie napis. Wyjdź z baru.

Udaj się na północ Neely Street na jej koniec. Znajdziesz tam zmasakrowane zwłoki, a wokół będą rozsypane kartki.

Notatka 1:

"I'm going to write everything that I've learned so far. Maybe that will help you out somehow.
If you're reading this, it probably means I'm already dead."

Notatka 2:

"I saw those demons. They were there, I'm certain. But my friend says he didn't see anything.
If that's true, does that mean that what I saw was an illusion?
But whether that demon that ate human beings was real, or whether it was just some kind of hallucination that my mind dreamed up...
one thing I know for sure is that I'm beyond all hope."

Notatka 3:

"It seems that they're attracted to light. That's why people who need light to see are their natural prey.
They also react strongly to sound. If you want to go on living, you'd be better off just sitting in the dark and staying quiet.
But even that probably won't save you."

Notatka 4:

"If you're going to try to fight them, the most important thing is to relax.
It's dangerous to fire a gun while you're all crazy with fear.
Take good aim, and then squeeze the trigger. And don't forget to finish them off.
I think most of those creatures can be killed, even if they are tougher than people."

Notatka 5: "Run away."

Notatka 6:
"Run away! Run away! Run away! Run away!
Run away! Run away! Run away! Run away! Run away!"

Wracając do skrzyżowania z Katz Street skręć w prawo, wpadnij do Lucky Jade Restaurant - znajdziesz apteczkę oraz amunicję, i idź w kierunku Martin Street (znaku zapytania na mapie). Na Martin Street znajdziesz Health Drink, na południe tej ulicy na schodach prowadzących do budynku poczty będzie drugie Health Drink. Idź prawą stroną ulicy, gdyż pod białym wanem kryje się potwór Creeper. Na końcu ulicy po lewej znajdziesz zmasakrowane ciało obok którego znajdziesz klucz APARTMENT GATE KEY. Wracaj teraz z powrotem na Katz Street i idź w prawo do Wood Side Apartment. Przejdź przez bramę na końcu ulicy Katz Street używając znalezionego klucza. Wejdź do budynku.[ Dalej ]   |   [ Do góry ]


Strona główna  |  © 2010-2014 by 1408